Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz alvó gyereketek mikor...

Rossz alvó gyereketek mikor aludta át az éjszakát?

Figyelt kérdés

Esetleg mikor javult a helyzet 1-2x kelésre? Hány hónapos/éves korában, köthető valamihez (szoptatás vége, valamilyen mérföldkő - pl. elkezdett járni, stb.), vagy csak úgy?

Kisfiam lassan 10 hónapos, átlag 3-5x kelünk, igazából fel vagyok készülve, hogy eltart még egy darabig, viszont hallottam párszor szintén rossz alvó gyerekek abyukáitól, hogy egy éves koruk körül már azért volt átaludt éjszaka. Nekem ez jelenleg elképzelhetetlennek tűnik.



#alvás #éjszaka #Átaludt
2022. nov. 3. 10:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
2.5 éves. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány átaludt éjszakánk volt.
2022. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
A szoptatás befejeztével 1,5 évesen, addig borzalmas éjszakáink voltak. Közben megszületett a második gyerek és újra rossz alvó lett a nagyobb.
2022. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
Kisfiam 8 hetes kora óta 20:00 - 05:00-ig aludt, mint akit lecsaptak. 1 éves korára 20:00 - 07:30-ig. Az öccsével ugyan úgy csináltunk mindent, mégis kelt egy éjszaka 3x. Rosszabb éjszaka 4x. Majd 1 év 8 hónaposan kénytelen voltam munka miatt bölcsibe adni és attól kezdve aludt végig egész éjszaka, mint a bunda.
2022. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

2,5 éves már elmúlt, lassan 3. Már van 2-3 egymást követő éjszaka, amikor végigalszik. Olyankor mindig egymásra nézünk a férjemmel reggel, és meglepődve kérdezzük a másikat, ahogy "neked se kellett bemenni hozzá?"

12 hónapos kora óta nem szoptatok és 20 hónapos kora óta bölcsis. Egyik se változtatott semmit.

2022. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

Jövő hónapban lesz 3.

Soha nem aludta még át az éjszakát. A minimum ébredés 2.

2022. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 hónapos korától 1,5 éves koráig tartott, fél-1,5 óránként ébredt, 5-∞ számú ébredése volt, legtöbbször inkább 8-9. Azóta nagyon jól alszik, max 1x ébred, vagy ha beteg, akkor többször. Nem tudom miért pont akkortól alszik jól, nem tudom semmihez sem kötni.
2022. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez a kb. 2 éves kor pl. reálisabbnak tűnik nekem is. Illetve talán a szoptatás elhagyása, de azt nem tudom mikor lesz. Talán azért élem meg így, hogy rossz alvó, mert sajnos ha felébred, sokszor nehéz visszaaltatni, sír, olyan 3 hónapja folyamatosan fogzik (8 foga van), illetve olyan egy hónapja egyszerre kezdett mászni, állni majd bútorok mellett lépkedni.
2022. nov. 3. 15:56
 18/18 anonim ***** válasza:
71%
3 èves ès egy kezemen meg tudom szamolni az ataludt ejszakakat.
2022. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!