Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Használtok Boróka PizsiPajti...

Használtok Boróka PizsiPajti plüssrókát? Tényleg megkönnyíti az alvást és segít a babáknak fogzáskor, pocak fájáskor?

Figyelt kérdés

Szerencsére éjjel nagyon jól alszik a lassan 2 hónapos babám, de ha tényleg segít a pihentető alvásában, akkor vennék neki egyet. Nappal nem mindig tud aludni jól sajnos.


[link]



#alvás #fogzás #pocak fájás #sóróka
2022. nov. 14. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy nagyon cuki plüss, de kb ennyi. Nem csodaszer. Ha a baba fogzik, fáj valamije, baja van, aligha fog tudni egy plüss játék segíteni rajta. Ha így lenne, akkor vényre írnák fel az orvosok. Attól, hogy gyógynövény van belevarrva, még nem lesz csodaszer. Ellenben, ha a baba érzékeny rá, simán okozhat neki légzési problémát, vagy bőr irritációt.
2022. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Miért is lenne ez a plüss valami írtó nagy varázscsoda?

Valaki tényleg ezt beveszi? Ez csak egy jól marketingelt plüss. Vedd meg, az ilyeneknek találták ki, már bocs. 😂

Egy fele árába kerülő kis plüsst is felruházhatsz varázsképességekkel, ugyanannyira fog hatni. 🙈

2022. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem ezen a méregdrága plüssön fog múlni. Bármelyik rossmannban kapsz a töredékéért szundikendőt, különböző rágható fülecskékkel stb. A gyógynövény meg jól hangzik, de mint bármilyen gyógyszernek, lehetnek kockázatai, sőt, a gyógyszerek legalább alaposan be vannak vizsgálva.
2022. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Ez nem csupán plüss, hanem gyógynövény van benne, először érdemes lenne utánanézni. Én is vettem tavaly a két gyereknek (nem pont ezt a fajtát, de Boróka termék), és nálunk némileg segített a megfázásos időszakban. Nem mondom, hogy csodaszer, mert még voltak betegeket utána is, de segített. Először én sem igazán hittem, hogy beválik, ezért sem ezt a drágább verziót vettem meg.
2022. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, Karen, gondolom te pontoztál le mindenkit. Nagyon buta vagy, Drága.


Mindenki tudja, hogy mi az a Boróka plüss. Még így sincs benne semmi érdekes, csak felkapták az olyan nagyon okosok mint Te is.

2022. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Pont ezért tettem fel a kérdést, mert nem nagyon hittem benne. Facebookos anyukás csoportban többször láttam és ezért merült fel bennem, hátha a gyógynövények miatt mégis tényleg segíthet.


Válaszaitok alapján inkább nem veszem meg. Ahhoz tényleg eléggé drága is, hogy nem is segít. Gyógynövények miatt láttam esélyét, hátha hasznos.

2022. nov. 14. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Azt ugye tudod hogy a gyógynövény is pár röpke hét alatt kiszárad, tehát ha frissen teszik is bele a már eleve szárítottat, se fog sokáig tartani?

Ennyi erővel egy visszazárható vászonzsákba is lehetne tölteni mindig frissen, de két hónapos babát ennek ne tedd ki, még túl érzékeny ezekre.


Van parajdi sóval töltött plüss, az kevésbé nagy butaság megfázás, allergia esetén, én is sópárnával alszom az allergiaszezonban, de sópárnákat is töredék áron tudsz venni, vagy akár magad csinálni.

2022. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy azt írja, konkrétan levendula és citromfű van benne. Nem nehéz nevelni őket, szóval szinte ingyen, házilag is lehet ilyen illatpárnát készíteni. Bármilyen plüsst fel lehet óvatosan fejteni és belevarrni. Teljesen irreális az ára (de aki ennyiért el tudja adni, az nagyszerű marketing szakértő).
2022. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
73%
Semmit nem használ, vettem 3 féle terméket is tőlük, pizsipajtit, sópárnát és szundikendőt de azon kívül hogy cukik meg jó illatuk van semmit nem használ. Ráadásul pont olyat vettem ami csillagos, 1 mosás után kezdtek felválni a csillagok amiknek a széle borzasztóan szúrt, jeleztem többször is a Facebook oldalukon de csak tiltást kaptam, nem valami korrekt hozzáállás, pedig építő jelleggel írtam hogy más ne járjon így elvégre kisbabàknak készül a termék ...
2023. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk bevalt... mondjuk én még szuletese előtt vettem, sorokat és szundipajtit. 24-en volt 2 éves, azóta 2 komolyabb náthás időszakunk volt és 5 hónapos kora óta atalussza az éjszakát illetve du 1,5-2 órát. Ami kicsit gáz, hogy egyszer a mamanal maradt és nem volt belőle tartalék. Azóta van. A toltetet érdemes évente cserélni. Az utolsó kommentelőnek üzenem, hogy keresse meg Csordás Kittit... tuti fog neki segíteni... nekem anno ő küldte ki külföldre. Egyébként a mi 2 éves rókánknak kutyabaja...
2023. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!