Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 18. Uh-ra mekkora hasatok volt?

A 18. Uh-ra mekkora hasatok volt?

Figyelt kérdés

En most vagyok 17 hetes és eleg pici a hasam, ez baj lehet ? Gombolyodik az latszik, apuka szerint egyertelmu, hogy babapoci Csak en nem latom:(

161 cm vagyok.

49kg voltam most 52 vagyok.

Szerintetek minden rendben van?



2022. szept. 23. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg ennyire buta vagy, vagy tetteted? Miért ne lenne minden rendben? 🤦
2022. szept. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
24.hétig senki nem mondta volna meg,hogy terhes vagyok.
2022. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Második gyerekkel állítólag hamarabb mátszik. Nos, én a 19. hetben vagyok, de senki meg nem mondja, hogy terhes vagyok. Baba jól van. Nem a has méretén múlik, hogy rendben van-e a gyerek.
2022. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom Szepen a valaszt, ez az elso baba, igy nem tudtam, hogy ez normalis-e , mert masnak mar 14 hetesen akkora a hasa, mint most nekem.

Azt tudom, hogy kisebb a Baba,mert mi is kisebbek vagyunk, de eddig mindent rendben talaltak.

13 hetesen voltam utoljara, ezert is aggodtam ennyire.


Kedves elso.

Megha ennyire buta is vagyok, halistennek ez nem hat ki rad, igy szerintem engedd el és eld ki magad a szeretteiden ne rajtam, koszi.

2022. szept. 23. 07:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 hetes vagyok, és ugyanakkora a hasam, mint amikor teherbeestem.

Az ultrahangon mindig megjegyzik, hogy “jó nagy baba” de kérdem én, hogy akkor mégis hol bujkál?! :D

Apuka is és én is 184 cmsek vagyunk, ahhoz én jelenleg 74 kg.. (76-tal kezdtem, csak sok volt a rosszullét, és étvágytalanság az első trimeszterben)

Ne aggódj, nincs semmi baj a babával, majd nem sokára már a cipődet sem tudod bekötni egyedül, és visszasírod. Nekem legalábbis ezt szokták mondani :)

2022. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok,5 gyerekem van, egyikkel se látszott előbb a hasam.Mondjuk én soha nem híztam 7 kg-nál többet.
2022. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent más hasmérete.

Mindenkié más.


Én is hüledeztem uh-n mindig, mikor velem egykorú terhesnek sokkal nagyobb hasa volt már.

De ne hasonlítgasd másokhoz.

2022. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszott egyáltalán. Később is nagyon kicsi hasam volt. Gyerekem teljesen normális súllyal született.
2022. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom Szepen a valaszokat, megnyugodtam :)
2022. szept. 23. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!