Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem baj, hogy még...

Szerintetek nem baj, hogy még nem látszódik a pocakom?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 14+5 hetes kismama és semmi hasam nincs még. Nem is várom el, hogy ennyi idősen rendes terhes hasam legyen, de nekem szó szerint lapos a hasam. 164 cm vagyok, 55 kg, tehàt teljesen normális testalkatú, derekam nagyon vékony. Ugyanúgy birom hordani az összes nadrágom + mindenkitől megkapom, hogy nem is látszik rajtam semmi. (De tényleg nem).

Már kezdek aggódni, hogy talán valami baj van "odabent", nem nől a baba, vagy mi van, hogy ennyire nem látszik semmi még mindig...



2022. okt. 27. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

... Látszik, hogy első gyerek...


Semmi baj nincsen azzal, ha még semmi sem látszik, sőt, ha olyan a genetikád, akkor lehet, hogy csak a 24-26. héten fog elkezdeni egyértelműen látszani. Ettől még az a magzat rendesen fejlődik benned, nyugi.

2022. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én második gyerekkel vagyok terhes, 24. Héten még a terhesség előtti nadrágot vettem fel. Pedig második gyereknél már elvileg előbb kellene látszódni a terhességnek.


Semmi baj nincsen, ne aggódj

2022. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Anyukám elmondása alapján neki sem volt soha nagy a pocakja, 4 terhessége volt. De hát ez nem törvényszerű, hogy ez miatt nekem sem lesz nagy. Bár alkatilag copy-paste vagyunk 😁
2022. okt. 27. 18:20
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd figyeld meg magad 34-36 hetesen. 😁😁😁
2022. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattatok, köszi 😁
2022. okt. 27. 18:49
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
14 hetesen senkinek nem látszik.
2022. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 24-5 hetesen is tök lapos volt a hasam. A végére akkora lett mint 3 dinnye. Én is aggódtam, de aztán már örültem volna ha nem nő hatalmasra. Szóval még neked is lehet nagy pocakod. :)
2022. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 25 hetes, de ugyanazokat a nadrágokat hordom, mint a terhességem előtt, semmi nem utal arra külsőleg, hogy pár hónap és szülök..

Viszont! próbálom kiélvezni, hogy még szabadon mozgok, mert ki tudja meddig lesz ez így :D

2022. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nyugi! :)

Én 20 hetes vagyok, és ruha nélkül most kezd látszani, de felöltözve, pláne most ugye pulcsi, kabát senki meg nem mondja hogy babát várok.

2022. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Jelentkezzen már légyszi akinek látszik. Második trimeszter legeleje, nekem kb. a 23. héten kezdett látszani valami.
2022. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!