Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam vissza a...

Hogy szoktassam vissza a kiságyba?

Figyelt kérdés

8 hónapos lesz nappal le lehet tenni a kiságyba, este is. Éjjel ha felkel vissza altatom leteszem és egyből keres, felül, sír.

Kb 2hónapja ezt csinálja az elején még nem, de mostmár oda rakom magam mellé és alszok nem bírtam tovább. Mit tudok vele csinálni hogy aludjon éjjel is a kiságyba?


2023. febr. 6. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha te is aludni akarsz akkor hagyod magad mellett..nekem a 9 honaposom rossz alvo.mar feladtam.en is emberbol vagyok,inkabb aludjon velem
2023. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk is volt ilyen időszakunk. 10-12 hónaposan csinálta ezt a fiam.

Mindig a saját ágyában aludt külön szobában, aztán éjjelente egyszer csak többször ébredt, és miután az ölemben visszaaltattam, leraktam a kiságyba, felkelt és sírt. Nem nagyon tudtunk mit csinálni, kivettük, felvettük, visszaaltattuk, megint letettük, megint felvettük...

Kb. harmadik, negyedik alkalomra sikerült úgy letenni, hogy nem ébredt fel.

2023. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Várd meg, amíg ő is szeretne menni.
2023. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az elején vártam volt, hogy 4 órán át ébren voltam mire úgy le lehetett tenni hogy nem sírt de kb. 1 órat aludt.

Oda teszem magam mellé nem tudok mit csinálni.

Most arra gondoltam hogy cseréljük ki a kiságyat gyerekágyra amibe beférek csak, hogy ne szokjon be a nagyágyba. Szerintetek?

2023. febr. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!