Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babaöbölben használható...

Babaöbölben használható légzésfigyelő?

Figyelt kérdés

Hagyományos, nem csiptetős.

Az öbölbe raknám a fészket, az alá pedig a figyleőt?



2023. febr. 6. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem.

Mar csak azert se, mert kozted es a baba kozott, vagyis a legzesfigyelo kozott 1 meternek kell lennie, kulonben a te legzesed is bezavar.

Illetve stabil, viszonylag merev feluletre kell rakni, a babaobol meg minden, csak nem ez, illetve nem szabad babafeszekben altatni, ha legzesfigyelo is van a kisagyban. Csak a baba legyen a matracon.


Az mas kerdes, hogy en is hallottam mar, sokan igy hasznaljak, de azt nem is tudom elkepzelni, hogy. Nem tartom biztonsagosnak, nem veletlenul van egy ajanlas.

2023. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

1.

A lányom 1,5 évig babaöbölben aludt, simán meg volt az 1 méter távolság ettől függetlenül.

Anyaga pedig fa így teljesen merev is...

2023. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem kevered a bolcsovel? A babaobolnek az a lenyege, hogy az agyadhoz rogzitsd, igy nem tudom hogy van meg az egy meter es altalaban nem fabol van.

De nekem mindegy, mindenki ugy csinalja, ahogy akarja. A hivatalos ajanlas nem ez, ennyi a lenyeg, viszont ha mukodik, akkor mukodik, en nem mertem igy altatni a babat ejjel. Bar hozzatartozik az igazsaghoz, hogy “konnyu” dolgom volt az elejen, o aludt a kisagyban, nem kellett neki az, hogy mellettem legyen.

Nyilvan ha nem aludt volna 1 percet se igy, valoszinuleg en is magam mellett vagy az obolben altatom, legzesfigyelo ide vagy oda. Persze ekkora makom csak 10 honapos koraig volt, azota o is valahogy bekerult az agyunkba..😂

2023. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi használtuk babaöbölben babafeszekkel es tökéletesen működött :) pedig pár cm volt az ágyak közt, és biztosan nem érzékelt minket, mert jó párszor elfelejtettem kikapcsolni, amikor kivettem a babat és akkor szirenazott is rendesen :D baby sense 2 pro-nk van, sosem volt fals jelzés
2023. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Siman mukodik babaobolben. Ejszaka amikor mentunk pelusozni pittyent aztan 20 mp mulva visitott, mert felkomaban elfelejtettuk kikapcsolni. Szoval mukszik. :)
2023. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Mi is babaöblöt használtunk az első fél évben. Volt benne egy fa lap a matrac alatt úgyhogy oda tettem a légzés figyelőt. Le lehetett hajtani az oldalát, de mi sosem úgy használtuk. Így egy méterre voltam körülbelül a baba tőlem, úgyhogy tökéletesen működött a légzés figyelő. Nagyon szerettem mert voltak kerekei és napközben ki tudtam tolni a konyhába vagy a nappaliba.
2023. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok. A normális babaöbölnek stabil lap van a matrac alatt.a Matrac pedig jóval vékonyabb benne mint egy hagyományos rácsos ágyba való kókusz matrac. Úgyhogy így simán lehet használni úgy hogy az öbölbe babafészek is van. Én is így használtam és ha elfelejtettem lekapcsolni miután a babát kivettem akkor már rögtön szirénázott is .
2023. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem, nem keverem. Nézz szét a neten, nem csak az "anyagból" készült babsöblök léteznek. Hasonló a kiságyhoz csak az egyik oldala ha akarod teljesen lecsúsztatható és persze méretre is jóval kisebb.
2023. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

"Ejszaka amikor mentunk pelusozni pittyent aztan 20 mp mulva visitott,"


Azt próbáltad volna ki, hogy csak a gyereket veszitek ki, te ott maradsz az ágyban. Nem jelzett volna, hiába nem volt az öbölben a baba.

Érzékeli a szülőt is. Szimplán azért, mert nem légzést figyel egyik se, hanem a légzés által keltett mozgást a matracon.

Azzal, hogy a két "ágy" egymáshoz van rögzítve és főleg a két matrac érintkezik, különben méllyedés lenne a babaöböl és közted, elkerülhetetlen hogy érzékelje

2023. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még úgy se jelzett a légzésfigyelő, hogy a kiságy (nem a babaöböl) oda volt tízcentire tolva a mi ágyunkhoz. Hiába nem volt benne az ágyában, nem sípolt.

Távolabb toltuk és úgy már egyből jelzett.

2023. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!