Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6hós anyatejes babát hogy...

6hós anyatejes babát hogy vegyem rá hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Éjszaka is szopis.

Hozzátáplálunk.

Etettem már vacsora körül is + folyadék hogy biztos ne legyen szomjas. Kapott anyatejberizs pépet is hátha attól hosszabban alszik, de nem vált be. Mindig felkel egy kis szopiért, mondjuk úgy 2x vagy 3x maximum.


Vagy csak a közelséget keresi?

Mindig itt kötünk ki egy ágyban :)

Egyébként az elejétől fogva jót alszik, csak még mindig felkel szopira ennyi idősen is.. :)



2023. márc. 17. 15:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy ne vedd rá. Majd ha megérik rá, akkor átalussza az éjszakát. Ez mindenkinél máskor jön el, ki kell várni.
2023. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
6 honaposan semmi baj azzal, ha 2-3 alkalommal felkel ejjel
2023. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

6 honaposan teljesen normalis, hogy kelnek ejjel.

12-18 honap amikor a babak valamennyi resze atalussza az ejszakat. Az etetes mondjatol nem fugg.

2023. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a fiam.mai napig felkel éjszaka és már nem.szopizik.
2023. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos a fiam, tápszeres, rendesen eszik nap közben, ennek ellenére még eszik éjszaka 1x. Meg mellette változóan ébred 2-8 alkalommal. Nyilván utóbbi amikor fáj valamije, vagy beteg.

Szóval szerintem ne próbáld sehogy rávenni a 6 hónapost, mert ő úgyis jobban tudja. :D

2023. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod rávenni. Majd alszik, amikor megérik rá. Mindkét gyerekem nagy cicis volt. Az első jól aludt kb újszülött korától. 2x kelt éjjel, 6 hónapos kora utána pedig 1x. 20 hónaposan kezdte átaludni az éjjelt.

A kicsi kb 16-17 hónapos koráig milliószor kelt, olyan 18 hónapos kora körül állt be a 2 kelésre. Nem tudom, ebből mikor lesz átaludt éjszaka, de már ez is jó :D Na, ebből csak azt akartam kihozni, hogy nem a cicin múlik... Én is próbáltam vacsira jobban megetetni, amikor már evett rendesen, de teljesen mindegy volt, nem ettől függött a kelés

2023. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm mindenkinek!!

Én is úgy gondoltam hogy ez normális még, csak azt hittem velünk van a "baj" mert tudjátok, sok bezzegelést hallottam! :)

De akkor ez tök normális! :)

2023. márc. 17. 15:42
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne vedd rá, nyugi. Adhatsz te neki sült kacsát csoki nyuszival akkor sem ezen múlik :D

Csak kitartást kívánok hozzá! Nyugi, elmúlik ez is.

2023. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 9 hónapos és már rengeteg szilárdat eszik napközben, de éjjel még így is felkel 2x enni. Víz nem jó, csak a tej. Próbálkoztam ilyen olyan módszerrel, hátha valahogy átalussza az éjszakát, de semmi nem jött be, úgyhogy elengedtem. :) De volt már vagy 4x 6-8 hónapos kora között, hogy átaludta az éjszakát, úgyhogy egyszer csak eljutunk oda.
2023. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
Normális. De ha akarod, akkor lassacskán megpróbálhatod azt, hogy éjszaka vizet adsz neki cici helyett. 7-8 hósan már simán lehet. Ettől sok baba átalussza az éjszakát viszonylag hamar. Szóval ha bírod, akkor nem kell változtatnod semmit, de ha te akarod, akkor lehet próbálkozni.
2023. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!