Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miben, hogyan lehet jó időben...

Miben, hogyan lehet jó időben kint altatni a babát, ha hosszra kinövi a mózest?

Figyelt kérdés
Szeptemberben született, lassan fél éves babám szeret kint aludni ilyen jó időben. Korábban magamon hordozóban aludt, most pár napja a babakocsi mózes részében. Így tudok addig is kint dolgozgatni a kertben, amíg ő alszik mellettem a babakocsiban. Hamarosan kinövi hosszra. Utána van lehetőség valamiben kint altatni, ha jó az idő?

2023. márc. 21. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Utazóágy.
2023. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Babocsiban, hátradöntöd az ülést.
2023. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sportkocsi részt hátradöntöd.
2023. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utazójáróka, utazóágy vagy a babakocsi sport részét hátradöntöd. Bár ez utóbbit pl az én lányom nem szerette. Ha eleve ledöntöttem, akkor nem akart benne elaludni. Ha megvártam, amíg elalszik és utána döntöttem le, akkor meg egyből felriadt rá. Nekünk az első kettő vált be, de egyiket sem ilyen célra vettük eredetileg.
2023. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsi hatradontve.

Nekunk kagylo uleses Quinnynk volt, nagyon szeretett aludni benne.

2023. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi utazóágyban altattuk, de tettünk bele egy kényelmesebb matracot.
2023. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Igazából nem is emlékeztem, hogy a sport részt ennyire hátra lehet dönteni. Most megnéztem, szuper lesz, ha kinövi a mózes részt.
2023. márc. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!