Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nekt.ek is csinálta ezt a...

Nekt.ek is csinálta ezt a babátok az ágyban? Mit csináltatok, ha igen?

Figyelt kérdés
A kisfiam 9 hónapos múlott és forog állandóan, ami szuper, de 3 napja az ágyban is elkezdte a dolgot. Lerakom, lejövök a konyhába, s látom a kamerán, hogy már megfordult a hasára. Megyek vissza, megfordítom a határa, de mire lejövök, már megint a hasán van, nézelődik stb. Kiesni nem tud, mert már teljesen alul van a matrac, illetve ki is van párnázva a kiságy oldala, megütni nem tudja magát. Tegnap le s fel rohangáltunk a férjemmel, amit még élvezett is, nagy vigyorral várt minket a szobában. Nem akarom, hogy azt hogyne ez valami játék, emiatt is nem mentem fel, csak 1x ma este, majd vártam, hogy mi lesz, viszont megint megfordult a hasára, de vissza nem tudott, így elkezdett nyafogni. Mentem megint, megfordítottam, de mire lejöttem, megint megfordult, de kis idő után, már sírt is. Ugye a szőnyegen szabad a pálya, forog kedvére, de a kiságy más, ott akadályba ütközik, mégis újra és újra csinálja...🙃 Persze az alvó zsák is rajta van. Lehet valamit tenni ellene? Vagy ez ilyen? Gondoltam ráhagyom, de nem tud visszafordulni rendesen. Tegnap 30 perc után fejezte be... Tanács? Köszönöm! ☺️
2023. ápr. 19. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem hagyod úgy, ahogy neki jó?
2023. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Úgy akartam, az volt a tervem. De sír, nem tud visszafordulni, vagy inkább forogni kedvére. Eddig letettem szépen és elringatta magát (fejrázva), 3 napja elkezdtett az ágyban is forogni, ami nem lenne baj, de most is már rendesen sírt, mire felmentem, mert "elakadt".
2023. ápr. 19. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ezzel jár, nálam a lányom akkor volt íhy bajban, amikor megtanult felállni, lefekvéskor is elöször gyorsan felállt, egy idö után elfáradt, elkezdett sírni, ha meg lefektettem, az elsö volt, hogy újra felállt. Ezen túl kell esni, hamar megtanul a tied is visszafordulni.
2023. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm! ☺️
2023. ápr. 19. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt hat,még almaban is...kellemetlen,mert velunk alszik es össze vissza rugdos..egy ido utan mar hagyom,ha keresztben,ha hason ha oldalt van,nem csinalok vele semmit.
2023. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
De miért nem tud visszafordulni?
2023. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a 6-os kérdése, nem tudom, miért kellett lepontozni. 9 hónaposan már régen mindkét irányba tudnia kéne forogni.
2023. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok..most tunt fel nekem is,hogy mar 9 honapos es forgatni kell...nekek a fiam 1 eves de mar reg csak azert igazgatom,hogy en is elferjek mellette...fura,hogy nem fordul vissza 9 honaposan.
2023. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudjuk meg, hogy miért nem fordul vissza és miért probléma, hogy ezt valaki megkérdezte....
2023. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam azóta online. Szóval egész nap pörög, forog a szőnyegen. Az ágyban szerintem az alvózsák is akadályozza egy kicsit, vagy "boszorul". Megfordul ő, csak nem kényelmes pozícióban van, emiatt "nyávog". Egyébként semmit sem kell, minden baba más, más ütemben fejlődik. Az orvos stb maximális megvan vele elégedve a kezdetektől, dicsért minket nagyon a babáért, hogy milyen jó munkát végzünk vele. (nem Magyarország).
2023. ápr. 22. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!