Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor már felkapaszkodott a...

Amikor már felkapaszkodott a babátok, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Lányom lassan 8 hónapos, mostmár mindenhová felkapaszkodik, felhúzza magát, feláll. Egy percre se merek nagyon elmozdulni mellőle, mert akkorákat eshet így. Vagy csak én aggódom túl? Mert azért amikor állásból hátradől, tudna nagyot koppanni a feje..
2015. aug. 22. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
tedd járókába/kiságyba, ha nem tudsz rá figyelni. nekem is van, hogy főzök/wc-re megyek akármi, beteszem addig.
2015. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egyik gyerekemnél sem csináltam semmit.

És egyik sem vágódott el. Fenekükre estek, semmi bajuk nem lett.

Nem kell túlaggódni, mert meg kell tanulniuk vigyázni magukra.

2015. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkor kapott járókát, amit én sem akartam, de végül beláttam, inkább ott essen, mint akár asztalba üsse be magát vagy parkettába stb. (persze később fogja majd mindenhová :) )
2015. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkorákat esett a kövőn,nagyon ment a sírás :-( én ezért karámot vettem, meg egy óriási szőnyeget az egész nappalit elkerítettük neki ott nyugodtan eshetett :-)
2015. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azt hiszem talan 3 esese volt, kettonel voltam epp mellette, en eleg sokat hagyom egyedul jatszani...szoval ebbol kettonel ott ultem, koppant a feje kicsit sirt de nem vettem fel elmondtam mit csinalt rosszul meg eltereltem jatekkal a figyelmet...a 3. esesenel beverte a szajat mert mi epp a ferjemmel nagyon kerestuk a kulcsat epp kesesbe volt, na ott nagyon sirt kicsit fel is szakadt a szaja, de onnantol ugy vigyazott mindig hogy tobbe nem esett el...ennek mar 3 honapja, még mindig csak kapaszkodva lepeget, de mar sose esik el ugyhogy magara merem hagyni.


ennyi erovel nem hagyhatom magara a fiokokkal hatha becsipi az ujjat, vagy a konyvespolcal hatha razuhan stb.. teny legjobb ha van idod mellette ulni...de kinek van arra ideje?? meg hogyan tanul akkor onallpan ellenni jatszani ha folyton ott lihegsz a nyakaba??


legyen egy akadalymentesitett jatszoszoba - nalunk ez a nappali, ott a tv ott vannak a jatekok ki se szeret jonni onnan: ott mindent elpakoltunk ami veszelyes lehet ranezve, Az ajtokon gyerek zar, a kanape kornyeke kiparnazva, viragok a polc tetejen.

2015. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!