Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináltatok annak érdekébe...

Mit csináltatok annak érdekében, hogy a 7-8-9 hónapos babátok 1-2 óránál többet aludjon éjszaka? Sírni hagyáson kívül!!!

Figyelt kérdés

Változó az alvása, de elég rossz... 4 hónapos koráig kb 2szer kelt max. Na ott elromlott. Tudom tudom borulás.

Vártam, hogy elmúlik, de semmi. Közben fogzik, elkezdett mászni, együtt alszunk, szopizik.

Van jól bevált módszer esetleg, amivel csökkenthetem az éjszakai ébredések számát?!

Vagy majd elmúlik? Ha igen nektek mikor lett jobb?


2021. máj. 23. 17:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha van kiságya, akkor próbáld meg, hogy elaltatod magad mellett és utána átrakod a kiságyba. Mi is együtt alszunk/aludtunk. Szinte egymást ébresztgettük éjjel. Ha megmozdult ébredtem, ha fordultam ébredt. Most ha nincs semmi olyan nyűgje akkor 1x kel éjjel enni.
2021. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%
Még annyi, hogy 10 hónapos, tápszeres. Ha nem tudom visszaaltatni a kiságyban, akkor jöhet mellém. Olyan éjjel 2-3óra között kel.
2021. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16%

Semmit. 6 hetes koruk után nem keltek fel, én voltam a legjobban meglepődve. 😄


Ha ez számít, ők az első perctől külön alszanak a szobáikban és anyatejesek voltak.

2021. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

A kiságyba teszem be, ott még ejfelig kb vissza tudom altatni, aztan jön mellem. Utana mar nem rakom vissza.

Probaltam h nem alszok vele, ugy is ébredt.

Kedves utolso örülök neked, de nyilván a te válaszod nem hasznos számomra. A kérdés azokhoz irányult akik ugyan ebben a cipőben járnak, elfelejtettem a kérdéshez írni...

2021. máj. 23. 19:15
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Napközben mennyit alszik? Mikor ébred az utolsó alvásból? Fürdés fix időben van? Mikor alszik el este?
2021. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Délelőtt 10-12ig, délután 3-4ig,néha fel 5ig. Fürdés 8kor,elalvás 9, negyed 10, néha fel 10..
2021. máj. 23. 19:52
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk pont fordítva van az alvás. Délelőtt jó, ha 1 órát alszik, délután meg 2-2,5-et. Viszont nálunk 7-kor van a fürdés, aztán még egy kis játék, ringatás, kaja és alvás. Fél 9-fél 10 között alszik el, attól függ, hogy a kis játék mennyire pörgette fel. 1-es voltam
2021. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen, most nekem is ez az otletem, hogy fokozatosan hamarabb furdetem. Hátha ...
2021. máj. 23. 20:31
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
Amikor éjjel kel, mindig eszik is? Van cumija?
2021. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem, kb ketszer max háromszor eszik, van cumi. Sokszor eleg ha vissza simizem, van h ringatni kell, de van h cicin alszik vissza. Probalom azt csak akkor adni ha ehes, igy ejfel és 4 korul
2021. máj. 23. 20:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!