Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rácsos kiságyat mikor és...

Rácsos kiságyat mikor és milyen típusú ágyra cseréltétek?

Figyelt kérdés
Elvesztem a kínálatban (sima, junior, meghosszabbítható, padlóágy, montessori, házikó, egyéb mindenféle). Kérlek adjatok ötletet,kinek mi vált be. 2 éves kislányomnak szánnánk, érkezik a kistesó, és ezzel új tulaja lesz a rácsosnak.
2023. jún. 16. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

1,5 évesen cseréljük sima, 80x200-as fenyőágyra, amire lehet leesésgátlót tenni.


Ezt majd kamaszkorában lecseréljük valami szélesebbre, de addig nem akarom 3 évente cserélni, mert gyerekes már a mintája és kialakítása.

2023. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

11 hónaposan cseréltük le.

90x200-as gyerekágyat vettünk, tettünk rá leesésgátlót.

Így mellé tudunk feküdni, ha igényli (este és éjszaka leginkább, nappal elvan egyedül is). Muszáj volt, a rácsosban rettenetes éjszakáink voltak vele.

2023. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mind a 2 gyerekkel 1 éves szülinapjuk utan par nappal cseréltük le.


Fiam kapott utana egy 70x100as gyerekágyat. Sima ágy, leesésgátlóval.

Jó volt, csak 2év alatt kinőtte. Most egy ikeás 1személyes 200x90es ágya van.


Lányunk egyből franciaágyat kapott. Pontosabban egy kanapé, ami kinyitható 2személyes ággyá. 1.5 éves, néha ki kell mennem hozzá feküdni, ezért ekkorát.

2023. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves kora után kicsivel cseréltük egy sima egyszerű 160*90es ágyra amire tettünk leesésgátlót.
2023. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Jelenleg az én lányom is másfél éves, de kettő lesz mire megszületik az öccse. Komolyabban az IKEA Kritter ágyat nézegettem, de lehet, hogy túl keskeny lenne a 70 cm, mivel írjátok többen, hogy érdemes olyat venni, aminél mellé lehet feküdni.

Akinek 90x200-as van, tudna küldeni esetleg linket hozzá?

Szívesen megnézném.

2023. jún. 16. 13:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi még nem vettük meg, de a következő pár hétben tervezünk ilyet.

SLÄKT ágykeret alsóággyal és tárolóval, fehér, 90x200 cm

[link]

[link]

2023. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11 hónaposan, földre szerelt IKEA kura ágyat kapott.
2023. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90x200-ra, nem akartunk örökké cserélgetni, így elég volt csak a matracot cserélni X évenként. A Malm ággyal ha fehér nem fogtok mellényúlni. Ha meg ketten vannak egy szobában, akkor a LEO 90x200-as emeletes ágyat nyugodtan bevállalhatjátok. A szin meg a ti élettereteknek megfelelően le tudjátok festetni, csak arra figyelj, hogy dupla festést kérj a gyártótól, mert akkor lesz igazán szép. Nálunk fehér van. Hófehér. Sokkal erősebb mint az IKEA emeleteságya. Leesésgátlót meg tudsz rá kérni a gyártótól.
2023. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hamarosan 2 éves lesz. A kiságyában alszik egyelőre. Anno úgy választottuk, hogy sokáig jó legyen. 70x140-es és átalakítható volt, először csak léceket vettünk ki a rácsból, majd átszereltük az elejét leesésgátlósra, az is volt hozzá. Fél év múlva érkezik a tesó, addigra veszünk neki "nagylányos" ágyat. Az Ikea Hemnes, Brimnes, nem tudom melyik kihúzható "kanapé"ágyában gondolkozunk. Sok barátunknál nagyon bejött és nekem is praktikusnak tűnik.

Annak nem látom értelmét, hogy picivel nagyobb gyerekágyat vegyünk neki.

2023. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én leszek a kivétel. Az én kisfiam 3 éves koráig abban aludt. Meg utána is pár hónapot. Ovi előtt cseréltük le a 60x120-as kiságyat. Tök jól elvolt benne. Azóta gyerekágya van. Mondjuk megjegyzem nem is kel ki éjszaka soha, hogy átjöjjön hozzánk :)

4,5 éves lesz, tök jól elvolt, elvan.

2023. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!