Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért sír fel a 9,5 hónapos...

Miért sír fel a 9,5 hónapos babám altatás közben?

Figyelt kérdés

Nem tudom letenni aludni, mert amint kis időre elszundít az ölemben, egyszer csak felkapja a fejét és éktelen sírásban tör ki, nem is lehet megnyugtatni, visít, néha levegőt sem kap. Ezt már harmadjára csinálja fél órán belül.

Lehet fáj valamije?

Sosem csinált még ilyet, egész nap olyan volt, mint általában, semmi mást nem vettem eddig észre rajta.



2023. júl. 1. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogzási fájdalomra gyanakodnék...
2023. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most bújt ki 2 napja a jobb felső második, de máshol nem látok semmi gyanúsat, ennél pár napig azért fehérlett az ínye, mire áttört. Lehet, hogy annyira fáj neki, hogy nem hagyja aludni? Már 6 foga van, de nem volt még ilyen.
2023. júl. 1. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is a fog jutott eszembe.
2023. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehet a fog lesz, ha mindenki azt mondja :)

Erőltessem az alvást délután, vagy majd hátha elalszik éjszaka a cicin jobban?

Mert most feladtam az altatást, és nincs semmi baja, szépen meg is ebédelt.

2023. júl. 1. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 napja áttört fog még fájt az én fiamnak. Bekentem Dologéllel (abból volt termékmintánk) és utána tudott szopni és aludni. Nem minden gyereknél működnek ezek a fogzási kencék, de pont a fiamnál bevált. Mielőtt éppen áttörne a fog, akkor nem segít, de az utána levő napokban hat.
2023. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, próbálok majd szerezni Dologélt, eddig nem volt rá szükség...

Furcsa egyébként, mert eddig nagyon jó evő volt, viszont pár napja elkezdett elutasítani néhány zöldséget (répa, petrezselyemgyökér, cékla). Gyümölcs, kenyér korlátlan mennyiségben csúszik, de pl. a paradicsomos rizs is nagyon csúszott.

Ez is lehet kapcsolatos a fogzással, vagy csak most kezd válogatni?

2023. júl. 1. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzással is összefüggésben, de nem biztos. Majd látod, hogy visszaáll-e pár nap alatt, akkor a fogzás volt.
2023. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!