Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen károkat okozhat az a...

Milyen károkat okozhat az a fajta altatási módszer,amikor a babát-kisgyermeket az édesanyja magára hagyja a kiságyba és a gyermek álomba sírja magát egymaga?

Figyelt kérdés
A válaszaitokat szeretném megmutatni egy olyan édesanyának akiszerint ez a módszer az igenis a jó !
2023. júl. 4. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

Tehát csak olyan választ vársz, hogy ez rossz, egy életre megnyomorítja a gyereket, stb....


Mi lenne, ha inkább nem dumálnál bele mások életébe?

2023. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Bizalomvesztes, hisz akiben bízik, az magára hagyja, miközben neki valami baja van. Kötődési zavar es csomó minden. Olvasson utána a drága anyuka.


De azért azt kérdezd meg tőle, hogy ha ő sír, akkor a szerettei is magára hagyják, hogy majd megnyugszik?

Borzasztó szívtelen anyuka lehet

2023. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%

Lanyom csak igy aludt el kicsin :)) nem szerette ha piszkàltàk. Picit nyöszörgött s el aludt a kis agyba.

Szerintem foglalkozz a sajat eleteddel es hagyd az anyukat bekessegben nevelni a gyereket, esetleg foglalkozz a tieddel ha neked is van. Ha nincs akkor meg vegkepp ne osztogass ilyen jellegü tanacsokat.

2023. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki maskepp csinalja..en ha akartam volna se csinalhattam volna igy.a fiam kepes ugy sirni,hogy levegot sem vesz .egyebkent ha ramesz a googlera talalsz rola irast gondolom..

Es tenyleg ne szolj bele az anyuka dolgaba,meg akkor sem ha nem ertesz vele egyet .ezt nem rosszbol irom.

2023. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Ne szòlj bele, ùgy rontja el a gyereke idegrendszerèt, ahogy akarja.
2023. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez nem "módszer", nem hiszem, hogy bármi tudatosság lenne mögötte, szimplán csak lesz*rja az egészet.

Gondolom nyűg neki, meg türelmetlen, nem érdekli, aztán így ideologizálja meg, hogy ez igenis micsoda hatékony módszer.


Nem tudom, hogy tud úgy valaki nyugodtan menni a dolgára, hogy a gyerek üvölt.

2023. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem hagyd, úgysem fogod tudni meggyőzni...

Ha alapból nem merült fel benne, hogy ez milyen borzasztó érzés lehet annak a babának, akkor nem te fogsz belőle érző szívű anyukát faragni a gyakori népe segítségével :(

2023. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem nézel utána magad, ha kiselôadást akarsz tartani? Keress szakirodalmat, ha meg akarsz gyôzni valakit. Azzal nem leszel hiteles, hogy a “Gyakorin öten is azt mondták, hogy...”.
2023. júl. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

Van az a helyzet, amikor már mondent megpróbáltál, és semmi nem működik.


Tehát, ha megpróbált az anyuka sokmindent, de semmi nem működött, viszont egyedülhagyva rövid sírás után elalszik, akkor nem gons.


Persze, ha semmi próbálkozás, csak beteszi az ágyba az nem olyan jó.


Egyik fiamnak volt ilyen időszaka, délutáni alvásnál. Kiegyensúlyozott normális felnőtt lett.

2023. júl. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Még ha semmi gondot nem is okozna esetleg később, normális ember ilyet nem csinál, mivel evolucionálisan arra vagyunk kódolva, hogy zavar a gyerek sírás, és ösztönösen tenni akarunk valamit ellene.


Az én lányom most kezdett el nehezebben elaludni, mint eddig.

Eddig simogatás, éneklés elég volt, most ez nem. Ő még forog, viháncol egy sort a kiságyban, míg ki nem fárad, és elalszik.

De eközben végig ott ülök mellette, ha kimennék, ő is üvöltene.

Nem mindegy, hogy játék miatt fárad el, vagy mert kisírja a lelkét.

2023. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!