Ez a fajta fájdalom lehet annak a jele, hogy esetleg sikerült? Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

8-an volt ovulaciom, aznap illetve előtte 4 nappal voltunk együtt. 5 nap múlva kéne (nem) megjonnie. Ma bal oldalt alul a hasamban néha szurkalo fájdalmat érzek. Pms tüneteim nincsenek, régen már előtte egy héttel fájt a mellem, gorcsolgettem, de mióta megszületett a kislányunk, szinte sosincs semmi. Annyi most talán, hogy a melleimet sokkal nehezebbnek érzem.

Nagyon örülnénk ha sikerülne a kistesó, szeptember óta próbálkozunk, de csak az utóbbi 2-3 hónapban kezdtem nyomon követni a peteérésemet.

Tudom ilyenkor , még ha tusszentunk is, terhes tünetnek gondoljuk, de mégis, aki hasonló szurkalodast lett végül baba?

Köszönöm, ha válaszolsz.



2023. jún. 17. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Én elhiszem, hogy nagyon akarsz babát, de bakker...


Minden egyes szurkálást, görcsöcskét, rezzenést minek figyelni?!

Annyira rágörcsölsz, pont azért nem fog összejönni.


Mint írod,van már 1 gyerek. Tehát képesek vagytok rá.


Élvezd az életet és ennyi. Jön majd ha akar

2023. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Istenem, tényleg durva ezért kérdést kiírni.
2023. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem görcsölök rá , azért kérdeztem meg, mert olvastam korábban róla, hogy a petefészek szurkalas utalhat esetleg beagyazodasra. Nem figyeltem soha a hőmet, nem figyeltem mikor van ovulaciom, egyedül egy naptárba írtam be , mikor jön meg és az alapján mutatja nekem a peteérést. Most először vettem ovu tesztet, innen tuti a 8-a.

Nem veszek agyba-főbe teszteket és tesztelgetek nem várt előtt 10 nappal és toltogetem fel ide, hogy ugye ott a csík??? Abszolút nem gondolom gorcsosnek az egészet.

Egyszerűen csak ültem az autóban és szurkált alul a hasam,nem vagyok semmire kihegyezve, van elég dolgom. Egyszerűen tapasztalatra lettem volna kíváncsi.

2023. jún. 17. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Éa ha valaki azt írja igen, akkor ugyanúgy nem tudod, hogy terhes vagy-e.
2023. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is szurkál sokszor. Mégsem esem teherbe
2023. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Nekem most novemberben ( szintén babatervezés) annyira szurkált a petefészek, nagyon nem is éreztem ilyet,már-már fajdalmasnak mondhatóan. Szinte biztos ,voltam abban ,hogy sikerült! Meglepődtem mikor időre megjött a mensi 🙄

Pedig 2 gyerkőc után nagyon tudom mire kell figyelni ,vagyis ezek szerint csak hittem,hogy tudom.

Rá következő hónapban mikor tényleg megfogant a baba,na akkor kb semmi különösebbet nem éreztem. Semmi említésre méltó dolgot.


Most mégis itt van a pocakomban 😊


Kívánom, hogy sikerüljön. 😊


27+5 hkm

2023. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A petefészekszurkálás annyit jelent, hogy ott van a sárgatest, ami addig ott is lesz, amíg a szervezet fel nem fogja, h mi történt. Ha nem lettél terhes, akkor majd elsorvad, ha terhes lettél, akkor meg ott marad egy pár hétig még.
2023. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni az-e, vagy más miatt van ez a szurkálás, de én megértem a kérdezőt. Mi majdnem 2 éve akarunk gyereket a barátnőmmel, és főleg én minden általa elmondott tünetet ami nem megszokott annak akarunk betudni, főleg, hogy lombikozunk is közben. Tudom persze, hogy ez nem ilyen egyszerű és nem kellene ennek jelentőséget tulajdonítani, de ez mégis így van sajnos. Nyilván az sem jó, ha görcsölés van emiatt, de ezt kb. lehetetlen máshogy csinálni.
2023. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)
2023. jún. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!