Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Létezik valamilyen alvássegítő...

Létezik valamilyen alvássegítő készítmény?

Figyelt kérdés
(az elaltatás könnyítésére)
2023. szept. 16. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nem hallottam,de ettől függetlenül lehet van valami praktika erre vagy valamilyen tea vagy akármi .viszont én kisgyereknek nem adnék,főleg nem csecsemőnek semmit(de ez az én véleményem,ez én vagyok).

Azt se írtad mennyi idős a gyerek,így nehéz javasolni bármit is .

2023. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem csecsemő, 2 éves
2023. szept. 16. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Herbatea álommanó teája, citromfű tea esetleg levendula illóolaj párologtatás
2023. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban tudnak segíteni
2023. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg omega 3 rendszeres napi szedése is segíthet, pl minami liquid kids
2023. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] Az orrdugulas elleni parnalapokat is jo szivvel ajanlom. Az ejszakai orrdugulas megszunik tole. Ez a marka egy csoda. En hideg parasitoban levendulat is parologtatok minden este. Copaiba olaj igaz borsos aru de az is nagyon jo hatassal van az idegrendszer lenyugtatasara.
2023. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltok egy nap? Milyen az esti rutin? Hogyan altatod? Mikor alszik el?
2023. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Virtuális nagy ölelés neked Kérdező. Én is 3-4 órákat szenvedtem egy altatással. Már a lelkemet eladtam volna az Ördögnek, csak aludjon már a gyerek. Biztosan vannak készítmények is, de én orvosi javaslat nélkül semmit nem mernék adni a gyereknek. Nagy a hozzászokás veszélye.

Biztonságosabb és hosszú távon hatékonyabb, ha kialakítotok egy fix rutint. Nem csak estére, hanem egész napra. Legyen egy állandó napirendetek. A napirend kialakításánál gondolj arra, hogy a 2 éves gyerek jóval lassabb, mint te. Hagyj időt molyolni, próbálkozni, felfedezni, megnézni. Figyelj rá, hogy minimális időt töltsön a kicsi képernyő előtt és legyetek sokat a szabadban.

És a legfontosabb: ez is el fog múlni. Kitartás.

2023. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!