Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Gond lehet abból ha a baba...

Gond lehet abból ha a baba hason alszik már az első perctől kezdve? Mert ha háton alszanak el akkor felkelnek és sírnak uvoltenek az ikrek és nem nagyon tudok mit csinálni már igazából születésük napjától kezdve hason alszanak a törpék

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is úgy alszik, mióta megszületett, de már a kórházban a kocsiban is úgy hozták, azóta is hason alszik.

2.5 éves.

2023. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj belőle? Fiam is így alszik 1 éves.
2023. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyem 3 hetes kora ota hason akszik, azota 1,5 orat aludt osszesen haton. 9 honapos
2023. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen direkt hason altatták a babákat, aztán a bölcsőhalál miatt javasolták a háton altatást (valamivel kisebb a kockázata úgy). De a bölcsőhalál eleve nagyon ritka, szerintem nyugodtan altasd hason őket.
2023. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
legyen alattuk légzésfigyelő, és kész. Nekem is mindenki jajjongott, h ne tegyem hasra, amíg hallgattam ráéjuk, nem sokat aludtunk... utána meg végig az éjszakát (éjféltől kb 7ig)
2023. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Moro miatt ébrednek ha háton vannak. Kezdeti időkben még a pólya is segít ezen, ha mindenképp háton akarjuk őket altatni. De hason sem lesz semmi bajuk. Legújabb kutatások szerint nincs lineáris összefüggés a hason alvás és a SIDS között.
2023. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!