Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Napközben 30 perceket alszi a...

Napközben 30 perceket alszi a 7 hónapos?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezen segíteni? Pocak tele de nem hajlandó 30 percnél többet aludni!de folyamat álmos és nyűgös.

Valakinek valami jó ötlet?


2023. okt. 10. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt a kislányom, 2-3x fél órákat aludt... aztán ahogy nagyobb lett, kinőtte, úgy 7-8 hónapos korában. Kitartás!
2023. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hányszor alszik egy nap? Nálunk is ezt csinálta amíg 3x aludt. Ahogy elkezdett kevesebbszer aludni úgy nőtt az idő amit egyszerre alvással töltött.
2023. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is akkor kezdett többet aludni, mikor már csak kétszer, majd egyszer aludt egy nap.

Illetve nálunk ha éjjel sokat aludt, akkor nappal keveset.

2023. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszer vagy kétszer fél órát alszik. Nem tudom mi lehet a baj, de kitartást együttérzek. Úgy tudom elaltatni ha kiviszem kocsiba akkor alszik 1-2 órát.
2023. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mai nap

Kb 5 kor kel

7 körül 20 perc

12 ig húztam hogy ébren legyen majd ismét 20 percés van hogy innen már csak 20 perc 4 körül agy még az sem.most megsimiztrm kivettem és vissza tettem. Picit sírt de vissza aludt

2023. okt. 10. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Nalunk ‘magatol’ nem ment.

30p utan fix ebredes…

Hordozva visszaludt, babakocsiban is vagy rajtunk.

Ennyi opcio volt.

2023. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Sehogy, igy jartal.

Az enyem ujszulott koratol kb. 1 eves koraig napi 3-4 * 20 percet aludt.

1 eves koraig jutottunk el oda, hogy 1 orat alszik nappal. 2 eves koraig, onnatol kezdve nem alszik nappal.

Mondjuk en sem vagyok nagy alvo, 5-6 ora eleg, meg foiskolan is ennyit aludtam, most meg mar lassan 45 vagyok.

Vannak ilyen emberek, ugy latszik a gyereked is ilyen lesz.

2023. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!