Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a 7 hónapos babám pár napig alig alszik napközben (3x30perc) és utána ismét alszik jól (3x1-1,5 órát)?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt vagy 5 napig ilyen rosszul aludt és mindig sírva kelt. Majd hirtelen újra aludt délelőtt 1,5 órát, délben és még 4 fele is. Most egy hétig megint jól aludt. Azt gondoltam biztos a foga és amikor jól aludt újra, néztem, hogy biztos áttörte az ínyét, de nem, nem jött újabb fog. Szóval most egy hétig megint jól aludt és tegnap délután óta újra felkel sírva egy fél óra után és nem tudom visszaaltatni sem. Látszik, hogy fáradt, de nem alszik. Mitől lehet? Ha a fogzás az oka, akkor miért van az, hogy nem bújik ki újabb foga és mégis jól alszik pár nap után. Másnál hasonló???

#alvás napközben
2015. jan. 24. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 6 napig kb 3*30 perc aztan jon 1-2 nap mikor 30+60+30 perc az alvasa..es ez igy valtakozik, ha fejem tetejere allok akkor is.
2015. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nàlunk is úy van ahogy az elsőnèl...mèg most betegen is csak 20-30 percwket alszik nappal
2015. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez borzasztó lehet, hogy csak ilyen keveset alszik napközben a babátok. Nekem az alapeset a 3x 1-1,5 óra és nem tudom, hogy ilyenkor mi lehet a baj. :(
2015. jan. 24. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hós és nálunk is ez a helyzet 20-30perceket alszik. Ha friss levegőn van akkor 2 órát simán alszik. Kiszoktam rakni az erkélyre ha olyan az idő.A.
2015. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!