Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha lenne lehetőséged, hogy...

Ha lenne lehetőséged, hogy nagymama aludjon a tápszeres babáddal néha, néha, hogy egyszer aludj egyhuzamban 6 órát, élnél a lehetőséggel? 4 hónapos az alany. Nem provokatív szándék a kérdés.

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 10:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
2.gyerekem 1,5 éves koráig volt olyan rossz alvó, hogy kb 2 óránként kelt. Igen, én élnék a lehetőséggel. Akár nappal is, ha tud vele foglalkozni addig, míg pihensz kicsit.
2023. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Élnék vele.
2023. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 babyboom567 ***** válasza:
18%
Decemberben lesz 7 éves a gyerekem sosem aludt másnál.És nyár óta diabéteszes,éjjel is 2 óránként kell mérnem a cukrát,ha alacsony akkor ébreszteni és etetni.És minden nap 6-kor kell felkelni, mindegy hogy hétvége,ünnep,bármi, mert reggeliznie kell és 7-kor be kell adni az inzulint.
2023. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Akkor aludtak először nélkülünk máshol, amikor tudtak rendesen beszélni és el tudták mondani, ha bajuk volt.

DE az apjára a full anyatejes kisebbet is simán rábíztam olykor-olykor éjszaka. Megoldotta pótlás nélkül is, hogy aludhassak. (Nem éhség miatt ébredt.)

2023. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Nagyon jó viszonyban vagyunk anyukámmal, sokat bandázunk és a gyerekeim szeretik a mamát. Öthónapos a kicsi, nemrég volt hogy elkaptam egy fostos vírust, és ötpercenként jártam fosni vagy hányni este, úgyhogy anyukám akkor úgy segített hogy náluk aludtunk. Én békében fostam, ő meg maga mellé vette a kicsit. Tök jól elvoltak. Úgyhogy igen.
2023. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Megpróbaltam, nem sikerült. Nem tudtam aludni az aggodalomtól, hogy mi lehet. Szoval csak sz rabb volt.
2023. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Ha a gyerek elfogadja, hogy más eteti, akkor igen. De nem aludnék máshol, csak másik szobában. Ha csak megébred, nagyi megeteti, alszik tovább kombóra nem ébrednék fel, de ha baj van és sír, akkor igen.
2023. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
3%
Nem.Én nem is tudtam soha a gyerek nélkül pihenni se nemhogy aludni.Azt meg egyáltalán nem szerettem volna,ha rajtam kívül bárki más lássa el a gyereket.2 éves kor körültől voltam nyugodt,ha valakire kellett hagyni,mert akkor már lehetett érteni mit szeretne,mással is szívesen játszitt,stb.A 4 hónaposnak rád van szüksége,a te illatodra,a te hangodra.Akkor is ha tápszeres.
2023. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2023. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
21%
nem, nem a nagymamának szültem.
2023. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!