Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyatejes babát is ra lehet...

Anyatejes babát is ra lehet szoktatni, hogy ataludja az éjszakát vagy ők is atalusszak?

Figyelt kérdés

A lányom tápszeres volt, 3 hónapos korára ataludta az ejszakat. Nála úgy csináltam, hogy cumit kapott.

A fiam most egy hónapos, anyatejes. 2-3 óránként eszik es nem fogadja el a cumit. Sok helyről olvasom, hogy az anyatejes babak rengetegszer kelnek idosebb korukban is a ciciert, mert ugye az a mindenuk. Na most van ra mod, hogy o is ataludja? Vagy van pozitív példa is, anyatejes baba aki alszik ejjel?



jan. 4. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Lanyoddal szimplán szerencséd volt.

Tapos lányom ugyanúgy kelt éjjel enni mint az anyatejes fiam.

Szóval erről ennyit.

jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a kisfiam mikor kicsi volt, kb 4 hetes korától aludt éjjelente 5-7 órát egyben. Iszsz baba volt.
jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont nem szoktatás kérdése.
jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért aludt a lányod, mert tápszeres, az csak véletlen volt.
jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon hamar átaludta az éjszakát a fiam, már pár hetesen 5 órát vagy többet aludt éjjel egyhuzamban (velem egy szobában, de külön ágyban).

Fél éves koráig csak anyatejet kapott, utána sem változott, nem borította később sem semmi (pl. fogzás), már 15 hónapos múlt, nagyon jó alvó továbbra is.

jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két fiam van, mindkettő iszsz, az első millió +1 alkalommal kelt 2 éves koráig, majd random minden átmenet nélkül elkezdett egész éjszaka aludni , egyik napról a másikra.

A kicsi meg már kezdettől ritkán kelt éjjel, most egy hónapos és simán alszik éjszaka 5-6 órát ébredés nélkül. Szóval nemtom mitől függ, de nem a cicitől.

jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Mindkét lányom tervezetten tápszeres volt, az egyik 3 a másik 6 hetesen aludta át az éjszakát, mindkettőnek volt cumija is. A mai napig iszonyat jó alvók. (3 és 9 évesek)
jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Szoptattam mindkét gyerekem, rengetegszer keltek. Egyik estére kaptak tápszert, hátha alszanak tőle és azon az estén mindketten átaludták az éjjelt. Szoptatásba pedig nem zavart bele, sőt több lett mert ki tudtam pihenni magam. 6 és 3 évesek most, a nagy 4 hónaposan, a kicsi 2 hónaposan kapott tápszert estére először.
jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A tapszeres 1 eves fiam nagyjabol 63565915x kel ejszaka.
jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Anyatejes lányom mindig jó alvó volt. 7 hónapos koráig többnyire egyszer kelt (leszámitva az első néhány hetet amikor sűrűbben.) Azóta meg teljesen átalussza az éjszakát, értsd 11-12 órát nyikkanás nélkül. Nem szoktattam semmire alvás terén. 2 éves koráig még az elalvást is szopira csináltuk. Már elmúlt ugye 2 éves, de napi egy szopi még mindig van, szóval nem ezen múlik.
jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!