Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért alszik napkozbe jol a...

Miért alszik napkozbe jol a babám éjjel pedig nem ?

Figyelt kérdés
2hetes kis csopseg még . Nem arra gondolok h aludja át az éjszakát hanem napkozbe 3orakat alszik éjjel 1.5 jobb esetben . Nappal elalszik a kiságyba éjjel ez se jellemző. Picit hasafajos amire espumisant kap ami eddig be vált.
febr. 12. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Lehet nappal èjszaka összecserélés van nála. Egyik barátnőm mesélte náluk az volt.

Nappal ott tedd le ahol vagy mikor ébren van. Zajongj. Mármint ne ész nélkül, de hogy tudja nappal van pl elmosogatsz. Legyen világos. Ha éjjel kel fel halkabban beszélj csak peluscsere, kaja kis simogatás, ringatás. Villany ne vagy kb éjjeli fény szintű. Vigyázz ne legyen nagyon meleg se az sem jó. Ha kicsit kiviszed napközbe könnyebben beájul.

febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap kezdtük el ki vinni 5percet voltunk kint . Napkozbe teszek veszek melette, porszivozok, hangosan beszélünk, tv megy,ma zenét is hallgattam hátha felkel 3.5 óra után mert jött a vedono de nem hatja meg 😄 23fokon van a termosztát ha fűt akkor van majdnem 24fok. És náluk ez be vált? Mennyi idő volt míg helyre jött az idő érzek?
febr. 12. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Náluk 1-2 hét volt. Addig nem is tudtam van ilyen, mert nálunk meg sárgaság miatt éjjel nappal ébreszteni kellett a fiúnkat 3 óránként. Mi azért voltunk ki. És mikor már nem kellett nagyon hamar tudta mikor van éjszaka. Na ha a zenére se kelt fel :D tàncolhattok mellette 1#
febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
23-24 fok sok, 21 fok bőven elég lenne
febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen termeszetes dolog, de azert hagyjuk mar az ujszulottet nyugodtan pihenni konyorgom. Az oke, hogy vilagos van, de nem kell egesz nap ordibalni, tv-t, zenet hallgatni mellette, nagyon erzekeny a kis idegrendszeruk es ezzel tul lehet terhelni! Aztan meg azert nem alszik, mert telitodik a sok ingerrel.


Nem ezen mulik kesobb se az alvasa, hogy “zajhoz” szoktatjuk, az mar egyeni termeszet kerdese, hogy mennyire lesz melyalvo, mennyire ebred meg zajokra.


[link]

febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1 es vagyok. Ki mondta, hogy ordibáljanak. Ne ess már túlzásokba. Én sem azt írtam. Normális zajongás. Mosogatás, takarítás ilyesmik. Síri csendben se lehet lenni. És amit írt a kérdező, hogy pirszívózik, zenét hallgatnak az mind normális tevékenység.


Akik meg lepontoztak nézzenek utána ez létező jelenség, hogy felcseréli a baba az éjszakàt és a nappalt. Mivel nem érintett én is csak akkor néztem utána mikor a barátnőm mesélte, de vettem a fáradtságot és megnéztem mi az.

febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ordibalunk nyilván melette és zenét se őrült módjára hallgatom . Normális hangeron tv n keresztül. Tehát az ilyen napi alap zajok meg vannak mimt amit a pocakba halott .
febr. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!