Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem alszik ejjel es...

Miert nem alszik ejjel es ehes este 7 tol, napkozben meg alig birom felebreszteni enni?

Figyelt kérdés

Baba 2 hetes, es nappal alszik de nagyon nehezen eszik mert komas, es alig lehet felebreszteni enni, este 6 korul meg mint aki ejszakai bagoly fenntvan es fel orankent sir kajaert.

Tapasztalatoat kerhernek hogyan allitsuk at ejjelrol napalra v kesobb magatol alakul ez k?


2012. febr. 6. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen pici baba még nem tudja, mikor van nappal és éjszaka. Nappal ne hagyjátok 3 óránál tovább aludni, mert akkor biztosan fölcseréli majd a 2 napszakot! Abban, hogy megtanulja mikor van éjszaka, segít a napirend. Este mindig kb. ugyanakkor fürdessétek meg, meséljetek v. énekeljetek és tegyétek le aludni. Este legyen mindig sötét, ne menjen a tv vagy ne égjen lámpa. Nappal lehet alapzaj, nem kell elsötétíteni az alváshoz, de a nap azért ne süssön a pici ágyába. Én ezeket olvastam/hallottam/próbáltam, nálunk bevált.
2012. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Egy 2 hetes baba még nem állt be a nappal-éjszaka különbségre,ez azért még később lesz.Én nem ébreszteném enni,majd a pocija felébreszti.Fél óránként ne etesd,mert ördögi kör,attól hasfájós lesz,teljen el legalább másfél óra az etetések között.Nekem 3 kicsim van,ennyi idősen ettek,aludtak,délután este volt egy kis nyafi a hasfájás miatt.Volt hogy 5 órát is aludt egyhuzamban,de volt hogy csak a cicit kérte.Lehet hogy csak dajkálni kell kicsit.Ki fog ez alakulni idővel,ehhez kell 1-2 hónap minimum.Próbáljatok napirendet kialakítani,este fürdetni,lefekvés előtt,utána sötétet csinálni,hozzá fog szokni.Sok szerencsét!
2012. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!