Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos alvási regresszió...

Isabella marie swan kérdése:

4 hónapos alvási regresszió kinek meddig tartott?

Figyelt kérdés

4 hónapos babám 2 hónapos korától átaludta az éjjelt 3 hete kel éjjel eleinte csak hajnalban kel akkor visszaringattam és aludt reggelig de most éjjel többször megébred mert álmában forog de nem mindig tud átfordulni a babafészek miatt de ha kivesszük a fészket és átfordul akkor azért kel mert hason van

Vannak jobb éjjelek amikor 1xkel meg amikor fél óránként

Főleg tápszeres de van még tejem is és éjjel amikor nagyon fáradt vagyok odaveszem magam mellé és cicin bealszik de nem akarom erre rászoktatni mert eddig gond nélkül aludt a kiságyba

Nappal is nyűgösebb mert kevesebbet alszik mint ezelőtt.Fogzás is beindult.

Meg esténként nagyon sokáig tart az altatás pedig már álmos de harcol az alvás ellen:rugdal,kapálózik,sír…Pedig megvan az esti rutin és mindig így csináltuk azelőtt 5-10 perc és aludt most több mint egy óra…ez is az alvási regresszió egyik tünete?el fog ez is múlni

Ki hogy vészelte át?adjatok egy kis támogatást😅



#alvás #altatás #4 hónapos #alvási regresszió #4 hóbapos baba #4 hónapos alvási regresszió
ápr. 8. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fogzás miatt van szerintem.

Az első szülött fiam adsig nem aludt még nem jött ki az összes foga.2.5 éves koráig.

Kitartás van remény

ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk nem volt. Szopott,elaludt a mellemen és letettem aludni. Ha éhes volt,kelt.
ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 13 hónapos koráig tartott. Addig 5-6x kelt éjjel 4honapos korától, rosszabb ejjeleken 8-9x. Nappal csak a sétáló babakocsiban tudott aludni, ha megalltunk, felebredt. Én se akartam "raszoktatni" hogy velem tudjon, de enélkül tiszta idegroncs voltam a kialvatlansagtol, mióta együtt aludtunk fel éves korától, sokkal pihentető b lett az alvás, meg így is, hogy ennyiszer ébredt és kellett szoptatni.

13honaposan egyik napról a másikra elkezdte ataludni az éjszakát.

Most 21honapos, megébred éjjel 2-3x, de csak annyira, hogy érezze, hogy ott vagyok és már alszik is tovább.

ápr. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nalun mindegyik regresszio 2 hetig tart kb. orankenti ebredessel, aztan visszaall az 1-2re.
ápr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 2 hét volt míg tartott. Utána jobb lett most a 6 hónaposban vagyunk benne nyakig. Hajnalban kukorékol és nem akar visszaaludni.
ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk egészen 9 hónapos koráig..
ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!