Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4honaposan mindenképpen...

4honaposan mindenképpen rosszabb lesz az alvasa ? Nektek ,hogy alakult ? Egészen jól alszik éjszaka a kisbabam örülnek ha nem lenne sokkal rosszabb a helyzet :D

Figyelt kérdés

#4 hónapos #Regresszio #Alvás borulas
2021. dec. 28. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónaposan aludta át az éjszakát először a lányom. Addig 2szer ébredt. Emlékszem hogy álltam a kiságy mellett, hogy most mi történt. Onnantól kezdve szinte minden éjszakát átaludt kb este 8tól hajnali 4ig, akkor kapott cumit és aludt tovább 7ig.
2021. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most mi kb pont így alszunk. Velem is ez volt amikor elosszor aludt ilyen sokat hogy kb félóránként mentem be hozza hogy jól van-e :D
2021. dec. 28. 08:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk felborult 4 hónaposan, igem, embert próbáló 3 hónapunk volt utána.
2021. dec. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyik napról a másikra történik ? Lehet valahogy megelőzni ?
2021. dec. 28. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt gond, pedig elvileg az a legrosszabb alvásborulás. Ennek ellenére hét hónapos korában felborult, és azóta sem jött vissza az a jó alvó időszak :-( de kibírható.
2021. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nálam egyiknek sem változott, már 1 éves volt a kisebbik gyerekem, amikor megtudtam, hogy ez a "4 hónapos alvásborulás" dolog egyáltalán létezik.
2021. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposan kezdte átaludni az éjszakákat. Akkor 8-tól aludt 5-6-ig, kapott tápszert aztán nyomta még 7-8-ig.

Most 14 hónapos és fél 8-tól alszik 7-8-ig ébredés nélkül. Hál istennek eddig még nem romlott el az alvása.

2021. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

10 hónapos a fiam, 1 hónapos kora óta átalussza az éjszakát :D

Szerintem sem törvényszerű, hogy mindekinél bezavar a 4 hónapos kor. Inkább az éjszakai fog fájás.

2021. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a kislányom kétszer kelt: 2-3 körül és 5-6 körül.

Körülbelül 3,5 hónaposan "úgy döntött", hogy ő fél 6-kor elalszik és 6-kor kel. Ez majdnem két hónapig tartott, majd visszatért a kétszeri keléshez.


Kisfiamnál semmilyen változást sem tapasztaltunk. Ugyanúgy két-háromszor kel.

2021. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nocsak. Most tudtam meg, hogy ez létezik.

3 hónapos koráig egyszer kelt, éjfélkor, és hajnalban 5:30-kor.

De az elmúlt két hónapban nem volt rendszer, semmi kiszámítható.

Négyszer ataludta az éjszakát, átlagban kétszer kel, de már az elalvás is változó. (Régen 6-kor aludt, most néha 6,néha 7,néha 9.) és hajnal 2 után van, hogy alszik 7-ig, van hogy óránként kel.

Most 5 hónapos.

Gondolom majd egyszercsak rendbe jön...

2022. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!