Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kiságy helyett padlóágy? Mik...

Kiságy helyett padlóágy? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy milyen, akinek a kicsi padlóágyon alszik. Előny, hátrány? Mennyi idős kortól lehet jó? Nekünk kiságyunk van, de 4 hónapos kora óta mellettem alszik gyakori ébredés miatt. Padlóágyon esetleg mellé tudnék feküdni és mégis csak saját ágyban aludna. A kiságyba pakolással már fel hagytam.
ápr. 11. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
10 honapos kora ota alszik padloagyon es eletunk egyik legjobb dontese volt.
ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén, mint az előző válaszoló esetében. 10 hónapos kora óta alszik benne, megváltás volt.
ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy en is kerdezek, de nalatok nem szokott a gyermek felebredni es elkezdeni maszkalni, alvas helyett?

Vagy vegig vele alszotok?

Csak mert az en kisfiam koran elalszik, en akkor meg nem fekszem le, szoval nem tudnek ra fizikailag vigyazni.

Aztan tobbszor felkel ejjel, korbemaszik a kisagyban, megkeresi a cumijat, majd visszaalszik. Ha az agy nem akadalyozna meg, szerintem felkelne es menne a “dolgara” az ejszaka kozepen.


Nalatok nincs ilyen?

ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos kora óta ott alszik, pont hasonló indokok miatt. Mellé tudtam feküdni, és el tudtam mellőle surranni is, mikor elég mélyen aludt.
ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3, én végig mellette alszom. Ha felébred, megkeres és cicin alszik vissza.
ápr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. En masik szobaban alszom, az o szobaja pedig teljesen bababiztos, de meg soha nem fordult olyan elo, hogy maszkalt volna. Ha felkel, ul az agyban es megvar. Minden gyerek az anyjat keresi ejszaka, nem szoktak csamborogni.
ápr. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én két éves koráig aludtam mellette, addig cicivel aludt, utána elhagytuk és átaludta az éjszakát. Lassan három lesz, éppen szülés előtt vagyok y mostanában ébred, de nem mászott ki belőle soha. Bár nekünk nem S klasszik padlóágy van, hanem IKEA kura hack, így van körben "korlát", de ki tudna mászni. Egyébként kamerás bébiőrt vettünk, azon láttam mindig.
ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!