Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi baja lehet a babámnak?

Mi baja lehet a babámnak?

Figyelt kérdés

Este altataskor jelentkezik általában hogy próbálom altatni a babám és vigasztalhatatlan sirasba kezd, mellette alig bírom elaltatni.

Üres pelus, has tele.

Ha esetleg elalszik nagy nehezen és leteszem pár percen belül megébred és minden folytatódik onnan ahol abbamaradt.

Mi lehet a baj? (6 hetes)



ápr. 15. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a hasa.
ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kólika
ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Attól független hogy kakil mindennap legalább 2x-3x és tud pukizni is ugyanúgy fájhat a hasa? (Bocsi ha tudatlan vagyok, első gyermek)

Nappal nincs ilyen gond, rendszerint csak este mostanában.

ápr. 15. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlfáradás is lehet.
ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs, pusztán 6 hetes és nem az üres kiságyra vágyik, hanem a te közelségedre, cicire. Altasd magadhoz közel, hidd el aludni fog.
ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Magam mellett altatom nem kiságyba ennyire ostoba nem vagyok, tudom hogy közelségre vágyik és meg is kapja, épp ezért nem értem mi a baj.

Cicit meg nem erőszakolom rá mert egy idő után csak kiköpi a szájából tejet és csak sír ugyanúgy.

ápr. 16. 13:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!