Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem bírom idegekkel az éjszaká...

Nem bírom idegekkel az éjszakákat. Mikor lesz jobb? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

4.5 hónapos a fiam. Borzalmasan alszik. Van napirend, 1.5-2 óránként alszik nap közben igaz csak 30-50 perceket, 2.5-3 óránként kér cicit, este 7-8 között van alvás (fürdés masszázs cici és altatás cumival. Nem cicin alszik el) óránként kel fel aztán néha 11-hajnali 3ig alszik majd vagy 1 órán át altatni kell vagy 10-15 percenként ébred. Van hogy 1-2 órán keresztül ébren van, van hogy vissza alszik gyorsan de amint leteszem felébred. Este már nincs cici csak akkor ha nagyon nem tudom megnyugtatni.

Pár órát ha alszunk naponta. Mit lehet kezdeni?


ápr. 18. 03:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, kitartás kell. Mi is bevetettünk annak idején sok mindent. Több mint 2 éve szenvedünk, nem alszunk. Születése óta várjuk a csodát, hogy végre változzon ez az állapot.
ápr. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
33%
🤷‍♀️ Nálunk ezen az segített, hogy elkezdtünk együtt aludtuni és kapott cicit amikor csak kért. Azóta 1-2 tízperces megszakítással megvan legalább a 8 óra alvásom.
ápr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
Az egyik gyerekem 3 hónaposan, a másik 3 évesen kezdte átaludni az éjszakát, pedig nagyon igyekeztem a másodiknál is. Próbálj végig mindent - tele a net altatási tanácsokkal -, aztán vagy beválik vagy sem.
ápr. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem adsz neki cicit? 4,5 hónaposan biztos igényli. Ki mondta, hogy ne adj?
ápr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%
Nalunk is hasonlo a helyzet, szuletese ota ben aludt 1 oranal tobbet egyhuzamban, most 3 honapos. Ha magam mellett altatom EGESZ EJJEL szopik megallas nelkul, utana meg szenved, bukik, kakal folyamatosan a tulevestol. Nekem is mar teljesen elfogyott a fizikai kapacitasom honapok ota nem alszom 3 oranal tobbet, napkozben is csak ugy alszik ha megy alatta kint a babakocsi, belterben pedig hordozni kell= napkozben le sem tudok ulni. Rohadtul szar anyanak erzem magam, de tapszert fogok venni mert elegem van ebbol most mar.
ápr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Éjszaka azért adsz neki valamit? Egy 4,5 hónapos baba még bőven eszik éjszaka.
ápr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 2,5 éves. 10 hónapos koráig szoptattam, addig óránként kelt. Leválasztottam akkor, a mai napig 3óránként fenn van. És nem csak a felkel és visszaalszik kategória. Tegnap éjjel pl 3tól fél5ig fenn volt.

Én már dolgozok is, szóval zombi módban működök azóta mégjobban.

ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
48%
Na latom a szoptatos osanyakkoreben elitelendo ha valaki nem birja tovabn. Kivanok nektek egy cicifuggo egesz nap evo gyereket.
ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
19%
Talán ha hagynád,hogy cicin aludjon,akkor jobban aludnál te is.Az én lányom egy éves,együtt alszunk és cicin alszik.Éjjel ha felébred kiszolgalj magát és aldzik tovabb.
ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem kár is belemenni kedves 8# az ősanya dologba. Ennyi idős gyereknek igen is kell még éjszaka is ennie, ha az nyugtatja meg. Gondolom te is, ha megébredsz és éhes vagy kinyitod a hűtőt és kiveszed belőle ami kell neked. Na ő ezt nemtudja megtetnni. Azért van otthon a szülő, hogy ellássa a babát.

Kérdező, adj neki éjszaka is cicit, lassan úgy is hozzátáplálhatsz és akkor már lehet könnyebbek lesznek az éjszakák.

ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!