Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekelne más 9 hós baba...

Érdekelne más 9 hós baba napirendje, mennyit alszik este-napközben, mennyit, mikor eszik!?

Figyelt kérdés
Az én babám este 9-10 órát alszik 1 ébredéssel, mikor megiszik 60ml tápszert. Napközben 2* alszik 1-2 órát, szóval a legtöbb amit alszik az 24-ből, 14 óra, nekem ez soknak tűni, normális? Ébredéskor tápszer 120ml, 10-11fele tízórai, majd alvás. 1-2 fele ebéd, 4 óra fele alvás, amihez megiszik 60ml tápszert, 5-6 fele uzsi, 7-8kor fürdés, aztán ezután részletekben megiszik 180ml tápszert és 9-10 fele alvás. Ez így rendben van?

2022. febr. 3. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Kb. este 8-tól alszik reggel 6-ig. Átlagosan 3-szor ébred ezalatt. Reggel szopizik. 8 körül valami gyümölcs plusz keksz. 9- fél 10 körül altatás szopival. 1-1,5 óra alvás. Ebéd dél körül egy üveg babakaja, vagy amit én főzök. 2-fél 3 körül elalvás szopival. Újra 1-1,5 óra alvás. 5- fél 6 körül uzsira tejpép. Aztán 7 körül fürdés, utána elalvás szopival
2022. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!