Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek? Kislányom 6hónapos...

Szandi379 kérdése:

Mit tegyek? Kislányom 6hónapos első hónapos kora után végig aludta az éjszakát most kb 1hete 1 2óránként felsír valamikor csak 20 30mp ig sír nyöszörög van amikor csak cicin hajlandó vissza aludni ( (alig van csak tejem) nem is azt vacsorázunk).

Figyelt kérdés
Pedig bisztos hogy nem fázik, nincs melege, nem éhes, tiszta a pelusa.Maximum probléma lehet hogy fel kuszi, fel nyomja magát a kiságy végébe így oda ér a fejecskéje (vastag takarót tettem pluszba a felvédőre még rá) a rácshoz és lehet hogy az nyomja. Mit tegyek hogy ne másszon fel? Ez a probléma? Mit tegyek hogy ismét jól aludjon?

2012. szept. 3. 22:54
 1/5 kíváncsicska ***** válasza:

Alvás szempontjából a 6-10. hó a legrosszabb.Ekkor a mozgásfejlődés miatt is sokkal rosszabbul alszanak, plussz a fogak is elkezdenek mocorogni,meg már jobban felfogja a külső ingereket.Szóval ezt túl kell élni.Az én lányom most 9 hónapos és most is van hogy nagyon rosszul alszik, pedig 7 hetes korától 3 hónapos koráig átaludta az éjszakát.ja a frontokat kihagytam,még azok is nagyon be tudnak zavarni.

KITARTÁST!

2012. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mást nem tudsz tenni, ki kell bírni, csak rosszabb lesz. Amikor ezt nekem mondták, nem akartam elhinni, de teljesen igazuk volt. A kúszás még csak a kezdet, majd ha feláll meg felul az nem semmi. Elalvás helyett is állandóan állt a lányom 2 hónapon keresztul. Mire lefektettem, már újra állt, de volt hogy olyan fáradt volt, hogy eldolt mint egy darab fa, mégis újra felállt. És az éjszakák is egyre rosszabbak. Eleinte egyszer kelt, aztán kétszer, majd oda jutottunk, hogy óránként. Bekoltoztettem az ágyunkba, így valamivel jobb a helyzet, már csak 2-3 óránként kel, és konnyebben visszaalszik. Egyszer majdcsak jobb lesz, ebben bízok, mert már én is zombiként kozlekedek.
2012. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk detto ugyanez a helyzet, ő is 6 hós és lány. Tegnapelőtt 8X ébredt, ma 6X. Változó hogy milyen ütemben, de kb fél-1 óránként. Szerencsére hajnal 2 után már elnyugodik és alszik kb 6-ig egyhuzamban. Cicin vagy csak szimplán az ölemben hamar visszaalszik. Nekünk 3 napja megy ez a műsor. Én azon gondolkozom, hogy ma éjszaka magam mellé veszem és úgy nem veri fel az egész házat. Bár nem tudom ezzel nem rontom-e el... Szerintem fogzik amúgy.
2012. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nemcsak fogzik hanem felállt meg mászik és szerintem az is bezavarhat ahogy az egyik válaszoló írta. Nálatok is hasonló problémák lehetnek.
2012. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hozzá szólásokat.Mikor fog ez elmúlni?
2012. szept. 4. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!