Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor tehetem külön szobába a...

Mikor tehetem külön szobába a Kislányomat?

Figyelt kérdés
A Kislányom 7 hetes, egészséges baba. Születésétől kezdve egy szobában alszik velünk a kiságyában. Eleinte többször beriasztott a légzésfigyelő, emiatt is aggódtam éjjelente. Hála Istennek (lekpogom) ez mára már helyreállt, általában este 8tól alszik reggel 4-ig, akkor eszik és még alszik 7-ig 8-ig. Gondolkodom rajt, hogy eljött az ideje visszaköltöztetni a szobájába és ott altatni. Szerintetek nem korai még? Esetleg ott aludjak vele a kanapén, vagy elég, ha kamerán figyelem? A szobája elég messze van a hálónktól.

2013. jan. 20. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Kisfiam 2,5 éves koráig velünk aludt egy szobában. Akkor cseréltük le a kiságyát, mi meg kiköltöztünk a nappaliba apával. Én nem tennék külön egy 7 hetes babát, de ez az én véleményem.
2013. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindhárom gyerek a születésétől kezdve a gyerekszobában volt. Semmiképpen ne aludj ott, elég a figyelő is.
2013. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nalunk 7 hetes koratol a sajat szobajaban alszik. Es tudod mit? Azota atalussza az ejszakat. Nem keltjuk fel a forgolodasunkkal. Mondjuk arra figyelek, hogyha pl meg van fazva, vagy valami baja van, akkor velunk alszik egy szobaban, hogy figyelni tudjam. Szoval nyugodtan tedd be a szobajaba, ettol meg erezni fogja a szeretetedet. Nektek is kell egy kis egyedullet neha. Figyeld a babad reakcioit. :)
2013. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Mióta megszületett a lányom, külön szobában van, légzésfigyelő nélkül. (Felelős döntés volt, mindketten orvosok vagyunk, de itt sokak szerint ez egyenlő a gyerekgyilkossággal, tehát én amikor ezt írom, már azonnal védekező állásba lendülök. :))


Ne aggódj miatta, a figyelő élettani apnoét is jelez, szóval eddig sem valószínű, hogy gond volt a légzésfunkciójával.

2013. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi addig együtt aludtunk a lányunkkal 18 hónapos koráig,akor ő kérte be magát az új ágyába (kiságy volt addig is, csak nem használtuk). Modjuk egy szobás a lakásunk, így valamennyire kényszerhelyzet is volt, de nem bántam meg sem én, sem az apukája. Szerintem sem jó elszeparálni egy ilyen apró babát
2013. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatokat és tanácsokat. Ma megpróbálkozunk a nagylányos alvással, hátha sikerül:) Drukkoljatok!
2013. jan. 21. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!