Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hónapos a babám. Hordozóban...

9 hónapos a babám. Hordozóban (csatos mei-tai) altatom, csak ez vált be. Mikor tud majd enélkül is elaludni? Pl. Hogy melléfekszem és úgy alszik majd el.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok. Köszönöm.

2013. febr. 10. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
nekem a 15 hónapos oltás után vált be odafekszem és alszik mint a bunda addig ringatás tologászás, fáratság vezett eredményhez. sokáig hordozni nem tudtam nem egy pille könnyü baba volt
2013. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarlak elszomorítani, de az én fiam 13 hónapos lesz, a mai napig nem hajlandó egyedül elaludni :( Néha úgy érzem kikészülök tőle. Vagy hintáztatni kell, vagy babakocsiba tologatni. Már próbáltam h beraktam a kiságyba, hagytam sírni, másnál bejött ez, h egyszercsak belefárad a sírásba és elalszik. Hát ez nálunk egyszer sem vált be 1 év alatt :((
2013. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Én ringattam a babámat 1,5 éves korig. Utána már nagy volt a pocakom (kistesó benne), nem fért el az ölemben, ezután jött a melléfekvős elaltatás. 1.nap volt nehéz, utána sima ügy volt. Előbb nem próbáltam.

Esetleg néha megpróbálhatod a babádnál a melléfekvést, hátha sikerül, próbálkozz 15-20 percig, hátha sikerül.

Második babám sokat aludt meitaiban, de ő el tudott aludni anélkül is, szintén melléfekvős módszerrel.

2013. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:
26%

Onnantól fog tudni egyedül elaludni, hogy átszoktad rá.

Az elején nehéz lesz, mert sírni fog.

2013. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is onnantól fog elaludni nélküle, amint hozzászoktatod! Minél később kezded, annál nehezebb lesz! Nálunk is ment a ringatás, tologatás stb. és mivel MI szoktattuk hozzá a babát, hát máshogy természetesen nem is akart elaludni! Aztán szépen megelégeltük, mert már a baba sem akart sehogy aludni, és mi is ki voltunk készülve, így hát szépen visszaszoktattuk a kiságyba! Azóta is egyedül alszik el, kb. 2 hónapos kora óta!
2013. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!