Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a hordózóban szeret...

Baj, ha a hordózóban szeret aludni? Sem a cumi, sem a dajkálásban nem alszik el, és látom, hogy szenved az álmosságtól, a hordozóban kb.2 perc és alszik is (? )! 3 hetes lesz

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2012. júl. 31. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem baj,az én babám is sokat aludt a hordozójában.Ha úgy látod,hogy kényelmes neki.De azért próbáld mindig először a kiságyában altatni,ha nagyon álmos,előbb-utóbb ott is el fog aludni.Mégiscsak az a legegészségesebb póz,ahogy ott alszik,fekve.
2012. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elalszik a kiságyban is, de az max 10 percig tart nála! Éjszaka azzal nincs is baj, akkor nem érdekli, hogy az ágyban van :) Csak ilyenkor napközben nem tud benne aludni! Kiszoktam venni, ha szerintem mélyen alszik már, de néha felkel és akkor vissza kell tennem, mert csak abban alszik vissza!
2012. júl. 31. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem nagy baj, de azért csak jobb lenne az ágyban. Vannak kisebb trükkök, mint pl berakod a hordozót a kiságyba, hogy megszokja hogy napközben is ott alszik. Később mikor megszokta a helyet, akkor kipróbálhatod azt hogy úgy fekteted be a kiságyba, hogy egy takaróval kicsit megemeled a fejét, és a többi részét a kicsi köré rakod, mintha benne ülne a hordozóban.
2012. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
hát igen egészségtelen. A hordozóban csak annyit szabad lenni egy ilyen picinek amit nagyon muszáj utazás miatt.
2012. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég baj a gerince szempontjából. Egy ekkora baba max. 30-45 percet lehetne benne egyhuzamban, és azt is csak akkor, ha nagyon muszáj (autózás közben).

Nem lehet, hogy a hasa fáj, és jobb neki kicsit összekucorodva? Pihenőszéketek, babahintátok van olyan, ami valamivel vízszintesebb a hordozónál? Hordozókendő? Vagy ha más pózban dajkálnád?

2012. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pihenőszékünk van, de nem szereti :( A hordozóval javulunk, már ki lehet venni negyed óra után, ha elaludt :) Köszönöm szépen
2012. aug. 1. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!