Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy kezdjek hozzá a másképp...

Hogy kezdjek hozzá a másképp altatáshoz?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos és mei-taiban altatom. Honnan fogom tudni, ha már másképp is elaludna? Csak nem aludhat így örökké... És mi a legjobb? Ha a kiságyában alszik el valahogy? De üljek mellé? Vagy fogjam a kezét? Vagy hogy?

2013. márc. 8. 11:49
 1/7 liony20 ***** válasza:
az én kisfiamat bent hagyom nappal a szobában cumi a szájában és valahol ahol kényelmes neki elfekszik és alszik de csakis úgy ha én nem vagyok bent.. természetesen az összes takaró minden lent van a földön csak úgy a szőnyegen nem hagyom hogy elaludjon... éjjel viszont fürcsi kajcsi aztán berakom az ágyban villanyt lekapcsolom kijövök és egyszer elalszik :) ujjszülött kora óta igy alzsik :)
2013. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam most ért el oda,hogy leteszem az ágyunkra mellé fekszem cumit a szájába plüss nyuszit a karja alá,és simogatom az arcát 10 perc és alszik,de ha nyűgös a mellkasomra fektetem,és a hátát simizem.Eddig nekem is ölben járkálás közben aludt el.Szerintem próbáld meg egyszer a mellkasodon,és majd meglátod.Sok sikert.

6 hónapos.

2013. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is 10 hónaposan kezdtük az ágyba szoktatást, addig ölben aludt el. Most este lekapcsolom a lámpát. Van a szobájában egy nagy ágy is. Oda együtt lefekszünk, fekve issza meg a tápszert, utána kap cumit és simogatom, mesélek. 15-30 perc alatt alszik el. Kitartás kell hozzá, ő az elején mindig felállt de már megszokta, hogy ilyenkor aludni kell. Kicsit forgolódik, utána elalszik. Várok pár percet és gond nélkül át tudom tenni a kiságyba.
2013. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en ugy altattam ennyi idosen ,hogy letettem a kisagyba es simogatam a hatat ,riszaltam a segget,gyengeden paskoltam.
2013. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Onnan fogod tudni, hogy kipróbálgatod:). Az én lányom is sokáig hordozva vagy cicin tudott elaludni, 8- 9 hónapos kora körül vettem észre, hogy ha már félálomban leveszem, és az ágyban simogatom, akkor is el tud aludni:).

Szerintem eleinte tök mindegy, csak ne rajtad merüljön álomba. Ha könnyebben le tudod tenni a nagyágyra, akkor aludjoin kicsit ott, akár úgy, hogy ha levetted, mellé fekszel. És ha már ez megy, akkor mehet az ő ágyába. NÁlunk így volt:).

2013. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi az offért, de, hogy írhat olyat egy anyuka, hogy seggét. Akkor mit várunk egy gyerektől.
2013. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
próbáld meg letenni a kiságyba először, és csak akkor kösd magadra ha nem tetszik neki. egy idő után el fog aludni magától a kiságyban is. nem kell sírni hagyni vagy ilyesmi, csak próbálgatni :)
2013. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!