Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás. Hogy kezdjek neki?

Hozzátáplálás. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Védőnő annyit mondott, hogy mivel szinte végig fele részben tápszeres volt, így ha betöltötte az 5hót (mindjárt) akkor mehet az alma. Innentől hogyan tovább? Sajnos nem kérdeztem meg akkor, most meg nem tudom, mi legyen.

Ugyanúgy napi 5x egye a beba tápot, ahogy eddig csak kínálgassam? És mit adjak neki? csak almát meg mit még?vagy mik ezek a tejmentes pépek? meg láttam mindenféle pürét is a boltban...szóval lövésem sincs, hogy kezdjek neki, melyik étkezésre mit adjak és főleg mennyit.


Köszi ha adtok valami sorvezetőt, hogy pl egy öt hós napi étkezése hogy néz ki.


2012. nov. 17. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát pl. itt egy leírás hozzá.

[link]

Célszerű a 10óraikor kóstoltatni, mert ha nem passzol a babának az étel, ne éjszakára derüljön ki.

2012. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De felhívhatod a védőnődet és rákérdezhetsz, hogy akkor most pontosan milyen lépésekben javasolja az elkezdését a hozzátáplálásnak.
2012. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor ha jól látom:

kezdjem az almával párolva, sütve, nyersen kb egy hétig tízóraira pár kanállal meg fagyasztott őszibarack, aztán párolt krumpli turmixolva, utána mehet a párolt répa és a sütőtök is pár napig.

Ezeket lehet keverni egymással és fokozatosan beletenni valami gabonapelyhet, először rizs majd a többiek, egy hónap múlva pici olaj, pici husi is mehet bele.

Így jó lesz?

2012. nov. 18. 13:21
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a linket, lementettem :)
2012. nov. 18. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz szerintem, igen. De legelőször gyümölcslével kezdd. Tehát almalé, baracklé.. aztán jöhetnek pürésítve.
2012. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!