Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek vele? Miért nem...

Mit kezdjek vele? Miért nem hajlandó nap közben aludni?

Figyelt kérdés

3 hónapos, éjjel gyönyörűen alszik, nap közben viszont kínszenvedés...

Délelőtt alszik egy picit a babakocsiban, eddig többségében a deles szopik után aludt, most már viszont "nagy" nézelődne,nem alszik egyből el.Ezzel nincs is baj,de mikor elálmosodik sehogy se tudom elaltatni, ordít,ha behergeli magát visít mint egy sziréna.

Ha anyuméknál vagyunk és hagyom,akkor 5-max10 perc alatt elalszik.Itthon viszon pici a lakás,1 szobában van a 2 éves tesóval,nem hagyhatom ordítani,mert ő is felébred....mit csináljak???kezdek bekattanni...nem elég hogy 3 hónapja rohan a lakás,gyakorlatilag semmire nincs időm, ma még enni se tudtam nagyon...nagyon szeretem,de totál kivagyok tőle!

És ilyenkor mikor nem alszik el, a következő szoptatásnál képes egy órát lógni a cicimen,mert ugye az tök jó, és amúgy is fáradt...ha előbb leveszem éhes lesz hamar...

Babakosi nem fér el bent, és nem is tudnám felhozni,lent van a tárolóban,2.lakunk,nem tudom azt is felhozni a séta után,nincs lift.


2013. márc. 5. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a 4.en lakunk és külön gyerek utána babakocsi,fel lehet hozni.Itt sincs lift.Egyébként hagyhatod kicsit sirni,mert ha megszokja hogy mindig kézben van vagy cicin,akkor mindig ezt fogja csinálni.Mi lányunk sem aludt,de ő az elején.12órát is ébren volt és párszor aludt 10-20percet aztán mindig csak kiabált.Egyszer hagytuk sirni,azóta tud aludni már.5hónapos most.Néha ha nem alszik el,kiveszem adok enni neki még vagy fél órát játszunk,utána ujra leteszem.Akármennyire is kegyetlen dolog a sirni hagyás,jobb mintha állandóan rajtad lógna.Hordozás nem müködik,nem könnyü egy 6-8kg-s babát cipelni.Szokja meg a saját ágyát és ennyi.
2013. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!