Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem tudom mi van a kislányomma...

Nem tudom mi van a kislányommal, alvás közben többször felsír. Nagyon aggaszt a dolog. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hat és fél hónapos,foga még nincs.Talán fogzás miatt lenne?Három napja nagyon nyugtalanul alszik,napközben és éjjel is többször felsír alvás közben.Egyébként nem nyűgös,sokat nevetgél,de eddig nem volt gond az alvással.Napközben eddig is csak a babahintában aludt,de ez mára odáig jutott,hogy reggel felébred és csapkodja a lábát,majd sír,mert nem hintázik az ágy :( Hogyan szoktassam le erről.

2013. márc. 16. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet fogzás is. Nem most kezdted a hozzátáplálást? Attól is fájhat a pocija.
2013. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hozzátáplálást nem most kezdtük,de borsót tegnap és tegnapelőtt kapott először.De ha az okozná akkor napközben is látható lenne rajta,nem?Szóval lehet,hogy nem bírja a borsót? :(
2013. márc. 16. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Akkor lehet a borsótól, igen, főleg, hogy az puffaszt. Mikor, hány óra körül kapott a borsót? Ha délelőtt, akkor mondjuk már napközben is előjött volna nagy valószínűséggel.

2013. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb.délután 2 körül adtam neki.Tegnap és tegnapelőtt is kapott.Most már aggódom,mert a mai kajájában is volt,igaz kevesebb,mert vegyes zöldséges kaja volt.
2013. márc. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!