Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panaszkodik az anyuka, hogy...

Panaszkodik az anyuka, hogy nem alszik rendesen a baba éjjel, többször felébred, fáradt, alig áll a lábán. Kit kellene, hogy sajnáljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Anyukát is és a babát is.

Egyik sem tudja magát kipihenni, és ez hosszú távon senkinek nem jó!

2012. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
És te vagy az anyuka? Mennyi idős a baba?
2012. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelműen mindkettőjüket! Nálunk is volt ilyen időszak, de kicseleztem a picúromat és mostmár nyugis minden éjszakánk....
2012. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az anyuka pontosan úgy mondja, hogy mintha a kicsi szándékosan csinálná és még élvezi is!
2012. jan. 30. 17:12
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem igazán értem a kérdés lényegét... mondjuk én elég közelről tapasztalom a témát, mert nálunk pont ez a helyzet már több mint fél éve. Semmi más oka sincs, csak a fogzás, és én éppen ezért nagyon sajnálom a babámat, aki szenved a fájdalomtól és ezért nem alszik, és sajnálom magamat is, mert én meg miatta nem alszok :-).
2012. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nekem is volt olyan érzésem, hogy a gyerekem szándékosan nem alszik éjszaka, és ezáltal én sem. Aztán a vége mindig egy-egy fogacska előbújása lett, úgyhogy olyankor elszégyelltem magam, hogy hogyan is gondolhattam én, hogy direkt szívat. Pedig máskor szokott szívatni, de ezzel szerintem szándékosan nem szórakoznak, csak valamiért nem tudnak aludni. Lehet hogy az az anyuka sem úgy gondolja, csak a fáradtság nagyon sok mindent mondat ám velünk, amit nem is úgy gondolunk.
2012. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem sajnálni kellene, hanem segíteni neki. Főleg ha te vagy az apuka! Esetleg felkelhetnél néha te is a babához, hogy anyuka kipihenje magát! :)
2012. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A babát sajnálom,mert nem tudja megmondani,hogy miért nem alszik. Talán az anyuka meg azért mondja, hogy őt is sajnáljuk.Végül is mindkettőt,de ebben a sorrendben.
2012. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem,nem,nem én vagyok az apuka,csak egy ismerős,aki állandóan azt hallja, hogy a másoké milyen szépen átalussza az éjszakát, bármennyire próbáljuk nyugtatgatni, hogy a gyereknevelésben ez is benne van és még sok más. Azt mondja, hogy biztosan csak az ő gyereke ilyen. Hozzáteszem, hogy egyébként nagyon imádja és félti is.
2012. jan. 30. 17:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos én is tök idegesítő lehetek és panaszkodásnak minősülök, de rohadt idegesítő tud lenni amikor minden ismerős anyuka gyereke alszik mint a kisangyal 6 hetes 4 hónapos 1 éves stb.korától nekem meg egyik gyerekem se örvendeztetett meg ilyesmivel. 5 éve nem aludtam át egy éjszakát is...igen, panaszkodok is.
2012. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!