Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2,5 éves kislánynak felnőtt...

2,5 éves kislánynak felnőtt méretű paplant meg ágyneműhuzatot vegyek, vagy juniort? A felnőtt 140x200, a junior 90x135.

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én felnőttet vettem másfél évesnek, most félbehajtva használjuk.
2013. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyereket, az én kislányom már 4,5 éves, de még mindig a kispaplannal (100x140-es, gyapjú) takarózik.
2013. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hálózsákba altattam,de amikor elmúlott 2 éves már nem akart abba bújni.Először juniorral takartam be,de mindig ki volt takarózva éjjel,aztán vettem neki egy gyerekmintás felnőtt méretűt és azóta az a kedvenc,és ebből nem is takarózik ki olyan könnyen.
2013. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a másfél évest felnőtt pléddel takarom be, keresztben teszem rá, hogy kevésbé rúgja le, de azért még így is sikerül neki. Kisebbel meg sem próbáltam, mert teljesen reménytelen, hogy rajta maradjon, fordul egyet, és már alatta is van (ha néha például csak rádobom a baba takaróját mikor délután alszik).
2013. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!