Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 21-22 fokban elég alváshoz...

21-22 fokban elég alváshoz hosszú ujjú bady meg vastag ujjatlan hálózsák? 10 hónapos.

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk fixen 22 fok van a lakásban, 11 hónapos a Manó, hosszú ujjú body van rajta egy pamut kis nadrág és egy vastag ujjatlan hálózsák. Plusz egy kis pokróccal betakarom őt este mikor leteszem aludni,de az az éjszaka folyamán nem tölti már be a funkcióját. :)


Szóval szerintem elég, bár lehet hogy egy nadrágot te is adhatnál rá. Nyilván attól is függ,mennyire fázós a babád. Mert pl az én kicsim nem túl fázós,csak a lába, az szinte mindig hideg.

2013. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg attól függ mennyire fázós. Ha nem az, akkor jó így, ha az, akkor egy plusz pamutnaci kellhet még.
2013. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 14 hósomat így altatom most. Hosszú újjú body és a téli ujjatlan hálózsákja. Nem fázik, tök jó meleg reggel, mikor kiszedem belőle. Szerintem pont jól altatatod. Az sem jó, ha melege van.
2013. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a fiamra egy pizsamát adok és fölé egy átmeneti, nem téli, de elég jó meleg hálózsákot.
2013. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!