Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjszaka 21 fok van, a...

Ha éjszaka 21 fok van, a babán egy hosszú ujjú body és egy ujjatlan pamut rugi, akkor elég rá egy vastag pamut hálózsák, vagy még takarjam be egy kis pléddel? Bárányszőr is van alatta.

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne , meg fog sülni.
2012. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én nem tudom eldönteni,mert hol fázok,hol melegem van. Én egy rövidujjú pólóban és egy bugyiban alszok,egy hatalmas paplan alatt és így jól érzem magam. Neki pedig nem olyan vastag a hálózsák,nem tudom mennyire lehet meleg. De hiszek Nektek,tapasztaltabbak vagytok már,az tuti
2012. dec. 28. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
A kis nyakánál meg tudod nézni hogy fázik-e vagy melege van, ha hideg fázik ha izzadt melege van.
2012. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21 fokban ilyen öltözékhez én egy frottír vagy plüss hosszú ujjú hálózsákot szoktam ráadni és az elég.
2012. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is, csak én adok rá harisnyát is mert előtte mindig jéghideg volt a lábfeje !
2012. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

enyém is 20-21 fokban alszik, van rajta egy rövid ujjú body, egy harisnya, és ezeken egy rugdalózó.

Van neki egy vastagabb, de kellemesen szellős takarója, szóval nem sül be.

Hálistennek nem rúgja le magáról.

Szerintem 1 hálózsák elég, ne tegyél már rá takarót.

Amúgy én belenyúltam a ruhája alá, és úgy győződtem meg, hogy kellemesen meleg a teste.

2012. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálunk is 21 fok van, hosszú újjas body, pamut hosszú újjas pizsi és hálózsák. Próbáltam, hogy be is takarom, de nagyon melege volt, így maradt csak a hálózsák.
2012. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk ez úgy alakult,hogy reggelente a peluscserénél megmértem a hőfokát a gyereknek,és ha biza alacsony volt másnap tettem rá még egy takarót,nálunk 20 fok van éjjel,6 hónapos,rövidujju body,rugi,hálózsák és 2 takaró.lehet brutálul hangzik,ez vált be.
2012. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!