Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki fürdés után etette a...

Aki fürdés után etette a babáját és utána rögtön aludt is annak hogy alakult az amikor váltott a cumisüveges etetésről arra hogy este is kanálal eszik? Elaludt ugyan úgy a baba vagy gond volt pár napig?

Figyelt kérdés
Mi fűrdünk aztán a szobájában megeszi a tápot cumisüvegből és azon elalszik.jövő hónapban lesz 1 éves és elgondolkodtam mikor és hogy kéne váltani. Szóval hogy elöbb vacsi kanálall majd fürdés és alvás. De nemtudom akkor hogy aludna el.
2013. jún. 12. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elöször volt vacsora, utána fürdés, utána meg egy pohár tej és igy mindig elaludt probléma nélkül.
2013. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy alszik a lányom,mint elôtte.Fürdés után etetem,jól lakik,lefekszik,simogatom egy kicsit,aztán alszik reggelig.Nem volt gond a váltással.
2013. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk már kb 6 hónaposan kanalas vacsi volt (tejpép vagy gyümölcs, könnyű főzelék), aztán fürdés, és utána rögtön a jóéjt cumisüveg és alvás rögtön. Nem tudom ezzel a kérdésedre válaszolok-e, de nekünk így 2-ből 2 gyereknél bevált.
2013. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindegyik etetésnél úgy volt, akár szoptatás, akár tápszerezés, akár kanalas étel volt, előbb fürdött a fiúnk, aztán kapott vacsorázni és utána aludt. És nem volt gond az alvással.
2013. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt/van.

A nagynál reggelire kapott tápszert és este lefekvéskor.

reggeli tápot egy nyaralás alatt hagytuk el, 14 hósan, amikor mindig mentünk az étterembe reggelizni ö is ott akart, így a reggeli táp elmaradt.

Az esti pedig 2 évesen már megvolt a tesója, és szintén úton voltunk, és otthon feljetettem a cumisüvegét. Oda adtuk a kistesójét, de azon csak 2 lyuk volt kicsit jött, és nem kérte a tejet. Onnantól kezdve nem kellet neki.

De volt mindig vacsi, aztán fürdés és utánna volt a tej. Amikor elmaradt a tej akkor csak fogat mostunk és alvás volt.


Most a kicsi lesz 1 éves. Nála nehezbb lesz, mert ö tejen is alszik el. De nem izgulok majd 2 évesen egyszer elhadja, de szerintem elöbb is.

2013. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha evés közben alszik el, mikor mostok fogat? A babák fogát mosni kell már az első kibújásakor, később ebből problémák lehetnek. Főleg ha cumisüvegből eszik.

15 hónapos a kisfiam, nálunk úgy ment/megy, hogy fürdés előtt kap tápszert (mostanában kakaót), utána fürdés, fogmosás, és utána kap cumit és ringatom, amíg el nem alszik.

2013. jún. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!