Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Váltott műszakos anyukák,...

Váltott műszakos anyukák, (kozmetikus, fodrász esetleg) hogy tudtatok visszaállni a gyerek mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Hogy oldottátok meg a délutános műszakos héten, hogy a gyerekért menni tudjatok?
2013. máj. 27. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Apuka, nagyszülő, bebiszitter.
2013. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó persze, eddig én is eljutottam:) Nem írtam le pontosan: apuka csak nagyon ritkán tudna menni értük, nem fix munkaideje van, inkább csak 6-7 körül szokott hazaérni, sőt sokszor 8-kor.

Nagyszülők közül papa dolgozik, mama pedig nem utazgat ki ide a belvárosból:( (egy külső kerületben lakunk)

Babyszitter: hát igen, csak nyilván utolsó megoldás, mert nem mindig érné meg...elég húzós anyagilag.

Szóval hogy volt-e vki ilyen helyzetben? Nem tudom hogy fogok délután dolgozni, csak tippekre lettem volna kíváncsi.

Köszönöm!

2013. máj. 27. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány délutánt jelentene? Nálunk volt olyan szülő az oviban, aki a dadusnak fizetett valamennyit, aki hazavitte a gyereket magához bizonyos napokon. Vagy esetleg ismerős anyukával össze lehetne beszélni cserealapon. Mi így oldottuk meg, igaz már iskolás korban, és persze kell ismeretség és bizalom hozzá. Jobb ötletem nincs. Nálunk se lehet se nagyszülőre, se apura számítani sajnos.
2013. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából 5 délutánt jelentene hétfőtől péntekig 2 hetente. Bár már az is jó lenne, ha 3-at be tudnék így vállalni a munkában és a maradék 2-ben csak bejelentkezésre dolgoznék fél5-ig. Az nem sok, mert 2-től van délutános műszak, de ha van vendég, akkor jó. Így is csak fél6-ra érnék a bölcsibe.

A 3 napot meg még akkor kitalálom. Majd csak kialakul valahogy...

2013. máj. 27. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell tapasztalni.
2013. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Oké!
2013. máj. 27. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!