Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2.5 éves kisfiam kb egy...

2.5 éves kisfiam kb egy hónapja kezdi elhagyni a délutani alvást?

Figyelt kérdés
Most 3 napja nem alszik délután. Foghatnam a melegre, de már előtte is többször kimarad. Nem korai még? Valakinek ilyen jellegű tapasztalata van esetleg? Mi lesz így az oviban?!

2013. jún. 20. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
"Sajnos" van ilyen, én is ilyen voltam, óvodában elunja magát és ennyi lesz, majd megszokja. Esetleg ha megszánják akkor engedik csendben rajzolni, vagy az asztalnál játszani. (nagyon ritka)
2013. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sem alszanak itthon, az oviban pedig alszanak minden gond nélkül. Ha kibírja, nem hisztis, neked is jó így, hogy nem alszik, akkor minden ok.
2013. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Estére már nagyon hisztis, úgyhogy valószínűleg koràbban fogjuk fürdetni! Ezen kívül nekem is hiányzik az a pár óra nyugi, és a kisebbikkel is olyankor tudtunk kicsit együtt lenni nyugiban!köszi a válaszokat!
2013. jún. 20. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idősen hagyta el a délutáni alvást. Szerintem is korai, de nem tudtam vele mit csinálni. Hiányzik a nyugi, de igazából megkönnyebültem, hogy vége a rendszeres cirkusznak a délutáni alvás körül. Este hamar kidől, fél 9 körül már alszanak, ez is jó.
2013. jún. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én fiam sem alszik itthon 2 éves kora óta..a bölcsiben gond nélkül elalszik.
2013. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jún. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!