Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól igényelte kisbabátok...

Mikortól igényelte kisbabátok hogy lecseréljétek a rácsos ágyat?

Figyelt kérdés
Kislányom másfél éves. Kb egy hónapja alszik el önállóan a rácsos ágyban (előtte popsi ütögetésre kézben, onnan tettük le, de aztán már nem engedte hogy letegyük, végig rajtunk volt)- így a kiságyba szoktattam. ott szépen elaludt, ezidáig. ma délután és este is kérte hogy a kismatracra tegyem (szobájában van az is), és most szépen elaludt rajta, én mellette ültem, de hamar bealudt. kirakjam a kiságyat, mostantól alhat ott?
2013. jún. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves akkor már nem baba... nálunk 2 évesen kerültek át saját nagy ágyba.
2013. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igényelte, csak lecseréltük. 2 éves volt. A kicsi most másfél,még jó darabig abban fog aludni.
2013. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerria ***** válasza:
19 hónapos a kislányom, de még rácsos ágyban alszik. Van rendes ágy is a szobájában, de semmi jelét nem mutatja, hogy ez ne lenne jó neki.
2013. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt elégeltem meg, hogy napközben többször berakatta magát a kiságyba, meg azzal szórakozott, hogy bedobált mindent, aztán be kellett tenni és utána kidobált mindent. Szóval én ez miatt váltottam a rendes ágyra. Másfél éves ő is. Az lett az új játékbirodalma, naponta többször is telepakolja, befekszik rá, hancúrozik rajta stb.
2013. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi levettük a rácsot 2 éves kora körül, és 5 éves koráig így maradt (140x70). Még akkor is elfért volna, de vettünk neki egy nagy ágyat.
2013. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!