Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A ti gyereketek mennyi idős...

A ti gyereketek mennyi idős koráig aludt rácsos kiságyban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
2 évesen kapott leesésgátlós ágyat de már előtte 3 hónapig a rácsos kiságy 3 oldalsó rácsa is ki volt neki szedve hogy tudjon közlekedni...
2013. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 2 évesen kapott leeséségátlós ágyat.
2013. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alig 1 évesen levettük az oldalrácsot és tettünk neki leesésgátlót (ő addigra már átmászott rohant stb) így volt biztonságosabb :)
2013. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 és fél évesen kapott helyette egy 90x200-as matracot.
2013. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Disi ***** válasza:
Másfél évesen mászott ki belöle, akkor kivettünk 2 oldalrácsot. Most lesz 2 éves, kb 2 hónapja cseréltük le gyerekágyra, mert olyan szinten ugrált benne, hogy féltem összetörik alatta.
2013. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 évesen kapott ifjúsági ágyat (kombi kiságya volt, tehát csak átalakítottuk), és mivel voltak alvásgondok a mozgásfejlődése miatt, azért a mi ágyunk mellé raktuk az Ő ágyát, és így nem kellett leesésgátló, a mi ágyunkon keresztül tud közlekedni, és biztonságban van. Egyébként is úgy aludt el korábban is, hogy hozzám bújik és fogja akezemet
2013. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia én kb 2 éves koromig mert már ugyis kimásztam belöle :D
2013. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!