Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? A ti gyereketek...

Mit csináljak? A ti gyereketek se akar a kiságyban aludni?

Figyelt kérdés
8 hónapos gyerkőcöm 5 napja nem hajlandó a kiságyban aludni csak köztünk. Akár hányszor beraktam miután elaludt a kiságyba azon nyomban felkelt és ordított. Beraktam az ágyunkba, csend lett és alvás. Most jelenleg a babakocsiban alszik átmeneti megoldásként. Mit csináljak? Mitől utálhatta meg a helyén való fekvést?
2011. jún. 3. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
nem a helyén való fekvést utálta meg,hanem a köztetek való fekvést szerette meg.hogy alszik el?ringatod?mert írod,hogy úgy teszed be,hogy alszik már.gondolom felébred,és megijed,hogy hogy került ő az ágyába és azért sír.próbáld ilyenkor a kiságyban megnyugtatni,elaltatni.
2011. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj. Nekem mindkét gyerekemnek (4 éves és 1 éves) 8 hónaposan ugyanez volt a bajuk. De az elsőnél 2 hónap a másodiknál 2 hét után inkább megtanítottam őket aludni. Azóta is jól alszanak.
2011. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mi babánk 2 hónapos kora óta velünk alszik :)

A kiságyban óránként felkelt,mióta mellettünk van végigalussza az éjjelt/csak szopizni kel fel/.

Nem hiszem,hogy visszatudom szoktatni a kiságyba.

4 és fél hós

2011. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyémet 8-13 hónap között próbáltam rávenni a kiságyban való alvásra. Megjegyzem, előtte 6-8 hónap között nyugodtan végigaludta ugyanott az éjszakákat, majd egyik napról a másikra "elromlott" :( Nem aludt vissza... Kivártam a suttogó féle hülyeséget, visszafektettem, másfél órán át kb 150x! Ordított másfél órákat lazán... Aztán feladtam :) Ha felkelt, jött közénk. 13 hónaposan átkerült a heverőre, akkor már biztonsággal le tudott mászni éjjel is. Azóta nincs ordítás - vagyis 1x fordult elő, szerintem rosszat álmodott -, most 20 hónapos. Ha felébred, és nem tud visszaaludni, akkor átjön (kispárnával, nyuszival, mikor mivel...). Nem zavar :) Ha nem zavarja semmi, csak reggel jön, ha nyűgje van (fogzás, stb.), akkor már éjjel. De nem érdekel, alszik mindenki legalább, párom sokszor észre se veszi, hogy megjött a vendég.
2011. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ja, kipróbáltam én is mindent - ott altattam el az ágyában, melléraktam a pólóm, pizsamám... Semmi nem használt. Most a heverőn alszik el.
2011. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is megpróbáltam mindent, szopizva alszik el, nem ringatva, próbáltam én suttogni is... Sajnos a babakocsi meg már lassan kicsi....
2011. jún. 4. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha az ágyatok mellé rakod a kiságyat? Nem fér el?
2011. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem,kicsi a szobánk és a nagy gyerek is velünk alszik egy szobában
2011. jún. 5. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!