Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kislányom 14 hónapos,2 hónapja...

Kislányom 14 hónapos,2 hónapja kimosták a könnycsatornáját, kb 5 napja megint ugyanazok a tünetek mint elötte, folyékony váladék, könnyezés, összeragadt szempilla-szerintetek megint elvigyem a szemészhez, még egyszer kimossák?

Figyelt kérdés
Mért jött vissza?

#könnyycsatorna
2013. júl. 11. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején azt mondták, masszírozzam és akkor lehet nem lesz szükség rá, hogy kimossák - nem is volt. Esetleg megpróbálhatod te is, hátha nálatok is elég lenne.


A könnycsatorna masszírozásakor az ujjunk begyét a belső szemzug alatti gödröcskébe nyomjuk, majd az orral párhuzamosan lefelé húzzuk. Ez arra jó, hogy a könnycsatornában pangó könnyet, váladékot az orr felé préseljük.

A masszírozást naponta négyszer-ötször érdemes végezni addig, amíg nem múlik el a könnyezés.

Ha nem marad abba, akkor megint át kell mosni.

2013. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En visszavinnem, lanyomnak 5 hosan mostak at, elsore nem is sikerult, majd kovetkezo heten ujra csinaltak, aztan 3 het mulva ujra visszajottek a tunetek, bar gyengebbek voltak, visszavittem ujra atfujtak es azota nincs gond. Pedig en masziroztam becsulettel
2013. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!