Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmannba, vagy Dm-be lehet...

Rossmannba, vagy Dm-be lehet kapni folyékony hintőport?

Figyelt kérdés
Mi a márkája,hogy keressem?Drágák?Jobb mint a hagyományos hintőpor?
2013. jún. 19. 22:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Izzadásra,melegkiütésre gondoltam a babámnak:)
2013. jún. 19. 22:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik? Benne van a nevébe: hintőPOR
2013. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen létezik pl.

[link]


Csak plusz szállítási költséget nem akarok fizetni!

2013. jún. 19. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Huuu, de rég volt, de ha jól emlékszem, akkor nálunk aventes kapható és anno 2 ill 4 éve csak bababoltban kaptam. Imádtam mindkét gyerkőcnél.
2013. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,holnap utánanézek valahol,még lehet a gyógyszertárban is megkérdezem.
2013. jún. 19. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Most rákerestem, az elefániban találtam, de lehet, hogy azóta több helyen is kapható. Annyi még, hogy nem volt olcsó, de egy- egy tubus kiszolgálta a fiúkat.
2013. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem erről az oldalról fogínyápoló gélt fogzásra és akkor megtaláltam valahol ha csak egy terméket rendelsz, akkor postai úton is kiküldik borítékban (persze gondolom függ a mérettől), persze annak is van pár száz forintos költsége, de csak szólni szerettem volna, ha nem tudnád, lehet hogy ezt is meg lehet oldani úgy...
2013. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dm-ben lehet kapni
2013. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, mi is használjuk évek óta, magamra és a lányomra is. Én a Dm- ben veszem, ott Avent van. Drága de kiadós, a lányom érzékeny bőre is bírja.
2013. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát mindig tanul az ember..:)
2013. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!