Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 hetes babám szopi/büfi után...

2 hetes babám szopi/büfi után ahogy beteszem a kiságyba 2 perc múlva ordít. Hogy altassam?

Figyelt kérdés
Csak cicin van el, de már iszonyuan fáj. És a pocakjának se tesz jót ha bon stop cicizik. Minden este 22-2-ig ez van.
2013. júl. 13. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy hintát:


[link]


Én az anyaságiból vettem, de annyira bánom nem vettem meg hamarabb! Nagyon jó dolog

2013. júl. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ma este fél 10 kor kezdte, még fent vagyunk ;(

Köszi, kipróbálom. Van egy régebbi a nagyobb gyerekemé volt.

Igaz nem zenél...

2013. júl. 13. 03:37
 3/10 A kérdező kommentje:

Éjszakára valami más ötletet szeretnék...

A hinta zúg is és jobb lenne kiságyban aludni, a légzésfigyelö meg a gerince miatt is.

2013. júl. 13. 06:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezekben a hintákban úgy van, mint a pihenőszékben, újszülött kortól hasznàlható.

Szopi büfi után bele rakom, elringatja, mikor elaludt hagyom még benne fél órát, akkor már mélyen alszik, s úgy teszem át a kiságyba, s alszik 3-4-5 órát! Nem a hintàban van egész nap:)

Mondjuk van hogy ott alszik 2 órát.


Ennek a hintának semmi hangja, nem zörög, nem csattog.


Nehezen elalvó babáknál nagyon nagy segítség, megéri az árát!

Én is még a lányomnak vettem , sok barátomnak ajánlottam, s mindenki azt mondta miért nem vette meg hamarabb, sokkal könnyebb vele az élet!

2013. júl. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a cumit, nem szoktam ajánlani, de szerintem neki jót fog tenni.
2013. júl. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy nem lehet, h. hasfájás?
2013. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy hasfájás - büfizetsd legalább 10 percig, próbáld meg más testhelyzetben (hason, megtámasztva oldalt) altatni, vess be Infacolt.

Vagy cicihiány - várd meg, amíg tuti mélyen elalszik cicin (10-15 perc) és utána próbáld visszacsempészni az ágyába.

2013. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok! Olyan jó lenne éjjel aludni 2-3 ó

rát! :)

2013. júl. 13. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

ezt próbáltátok már?

a hinta sem rossz ötlet, de lehet, hogy tényleg a pocakjával nyűglődik. Emeld magasra, és tedd le többször is egymás után, "lifteztesd" akkor tuti kijön a büfi. Vagy ha rugós a matracotok, tedd a válladra a babát, és finoman kezdj fel-le rugózni a matracon.

Nálunk az jött be nagyon, hogy mindig, mikor cicin volt, a nyakához tettem egy kezdőcskét, hogy ne legyen mindene tejes. Aztán azt szokta meg, hogy ezzel a kendővel aludt el. De ez lehet textilpelus is.

2013. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket. Mentek a zöld kezek :)

Mindent kipróbálok...

2013. júl. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!